Ուրբաթ, 25 Հուլիսի 2014
Դիլիջան կատարած աշխատանքային այցի ընթացքում վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը պատասխանել է ԶԼՄ ներկայացուցիչներին հետաքրքրող մի շարք հարցերի: Անդրադառնալով «Որոտանի հիդրոէլեկտրակայանների համալիր» ՓԲԸ-ի վաճառքին վերաբերող հարցին՝ երկրի վարչապետը նշել է. «Որոտանի... մանրամասն »
Վարչապետն այցելել է Դիլիջանի միջազգային դպրոց
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն այսօր աշխատանքային այցով մեկնել է Տավուշի մարզ՝ Դիլիջանի միջազգային դպրոցի և ՀՀ ֆինանսների նախարարության ուսումնական կենտրոնի շինարարական ծրագրերին ծանոթանալու նպատակով: ՀՀ վարչապետին ուղեկցում էին ՀՀ փոխվարչապետ, տարածքային կառավարման... մանրամասն »
Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի որոշմամբ Արտյոմ Գեղամյանը նշանակվել է Հայաստանի Հանրապետության արդարադատության նախարարի տեղակալ։ *** Արտյոմ Գեղամյան Տարեթիվ, ամսաթիվ, ծննդավայր 1980 թ. 10 հունվարի, Կոտայքի մարզ, ք. Եղվարդ Կրթություն 1997... մանրամասն »

Премьер-министр РА: продажа Воротанской ГЭС должна состояться в интересах нашего государства
В ходе рабочего визита в Дилижан Премьер-министр Овик Абраамян ответил на ряд интересующих представителей СМИ вопросов. Коснувшись вопроса, относящегося к продаже ЗАО «Воротанский комплекс гидроэлектростанций», Премьер-министр страны отметил: «Мы не имеем... подробности »
Премьер-министр посетил Дилижанскую международную школу
Премьер-министр Овик Абраамян сегодня с рабочим визитом отправился в Тавушскую область с целью ознакомления со строительными программами Дилижанской международной школы и учебного центра Министерства финансов РА. Премьер-министра РА сопровождали... подробности »
Решением Премьер-министра Республики Армения Овика Абраамяна Артем Гегамян назначен заместителем Министра юстиции Республики Армения. *** Артем Гегамян Дата и место рождения 10 января 1980 года, Котайкская область, г. Егвард Образование 1997-2001 гг. –... подробности »