Հինգշաբթի, 9 Հոկտեմբերի 2014
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության հերթական նիստը, որը վարել է ՀՀ փոխվարչապետ Արմեն Գևորգյանը: ՀՀ կառավարությունը հավանություն է տվել «Շրջանառության հարկի մասին» օրենքում փոփոխություններ և լրացումներ կատարելու մասին» օրենքում փոփոխություն կատարելու... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը աշխատանքային այցով կմեկնի ԱՄՆ
ՀՀ վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի գլխավորած պատվիրակությունը հոկտեմբերի 10-12-ը եռօրյա աշխատանքային այցով կմեկնի ԱՄՆ: Վաշինգտոնում վարչապետը կմասնակցի Համաշխարհային բանկի և Արժույթի միջազգային հիմնադրամի տարեկան լիագումար նիստին: Նախատեսված են երկկողմ հանդիպումներ... մանրամասն »

Четверг, 9 Октябрь 2014
Сегодня состоялось очередное заседание Правительства РА, которое вел Вице-премьер-министр РА Армен Геворкян. Правительство РА одобрило проект закона РА «О внесении изменения в закон «О внесении изменений и дополнений в закон «О подоходном налоге», которым... подробности »
Премьер-министр РА Овик Абраамян с рабочим визитом отправится в США
Возглавляемая Премьер-министром РА Овиком Абраамяном делегация с 10 по 12 октября с трехдневным рабочим визитом отправится в США. В Вашингтоне Премьер-министр примет участие в годовом пленарном заседании Всемирного банка и Международного валютного фонда.... подробности »