Հինգշաբթի, 13 Նոյեմբերի 2014
Վարչապետը ծանոթացել է «Հայացք ապագային-2014» ցուցահանդեսին մասնակցող կազմակերպությունների գործունեությանը
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն այցելել է Երևանի պետական համալսարանում բացված «Հայացք ապագային-2014» խորագրով երիտասարդական կազմակերպությունների ցուցահանդես: Վարչապետը շրջել է իրենց աշխատանքները ներկայացրած երիտասարդական 70 կազմակերպությունների տաղավարներով,... մանրամասն »
Կառավարությունն առաջարկել է գումարել Ազգային ժողովի արտահերթ նիստ
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության հերթական նիստը, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը: Վարչապետը, անդրադառնալով Գյումրիում տեղի ունեցած ողբերգական ավտովթարի հետևանքներին, ասել է. «Մեկ անգամ ևս ցանկանում եմ բոլորիս անունից ցավակցել Գյումրի-Երևան... մանրամասն »

Четверг, 13 Ноябрь 2014
Премьер-министр ознакомился с деятельностью организаций, участвующих в выставке «Взгляд в будущее - 2014»
Премьер-министр Овик Абраамян посетил открывшуюся в Ереванском государственном университете выставку молодежных организаций под названием «Взгляд в будущее - 2014». Премьер-министр обошел павильоны 70 организаций, представивших свои работы, ознакомился с... подробности »
Правительство предложило созвать внеочередное заседание Национального Собрания
Сегодня состоялось очередное заседание Правительства РА, которое вел Премьер-министр РА Овик Абраамян. Премьер-министр, коснувшись последствий произошедшей в Гюмри трагической автокатастрофы, сказал: «Еще раз хочу от имени всех нас выразить соболезнования родным,... подробности »