Ուրբաթ, 14 Հոկտեմբերի 2016
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն ընդունել է Ռոստովի նահանգապետ Վասիլի Գոլուբևի գլխավորած պատվիրակությանը: Վարչապետը վստահություն է հայտնել, որ պարոն Գոլուբևի մասնակցությունը Հայ-ռուսական միջտարածաշրջանային համաժողովին նոր թափ կհաղորդի տարածաշրջանային... մանրամասն »
Հայաստանի վարչապետն ընդունել է Ղազախստանի վարչապետին
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն այսօր ընդունել է Հավաքական անվտանգության պայմանագրի կազմակերպության (ՀԱՊԿ) Հավաքական անվտանգության խորհրդի նստաշրջանի աշխատանքներին մասնակցելու նպատակով Հայաստան ժամանած Ղազախստանի Հանրապետության վարչապետ Բակիտժան Սագինտաևի գլխավորած... մանրամասն »
Ունենք հայ-ռուսական հարաբերությունների զարգացման աննախադեպ մեծ ներուժ. Կարեն Կարապետյան
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանը ներկա է գտնվել հինգերորդ Հայ-ռուսական միջտարածաշրջանային և Եվրասիական գործընկերության միջազգային համաժողովների բացմանը: Մինչ ելույթը՝ վարչապետը շնորհակալություն է հայտնել Ռուսաստանի Դաշնության տրանսպորտի նախարար, Հայ-ռուսական... մանրամասն »
Կարեն Կարապետյանը և Մաքսիմ Սոկոլովը քննարկել են հայ-ռուսական համագործակցության հարցերի լայն շրջանակ
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն այսօր ընդունել է Ռուսաստանի Դաշնության տրանսպորտի նախարար Մաքսիմ Սոկոլովին: ՀՀ վարչապետը և ՌԴ տրանսպորտի նախարարը Հայ-ռուսական տնտեսական համագործակցության միջկառավարական հանձնաժողովի համանախագահներն են: Հանդիպման մեկնարկին ՀՀ վարչապետն... մանրամասն »

Премьер-министр принял губернатора Ростовской области
Премьер-министр Карен Карапетян принял делегацию во главе с губернатором Ростовской области Василием Голубевым. Премьер-министр выразил уверенность, что участие господина Голубева в Армяно-российском межрегиональном форуме придаст новый размах региональному... подробности »
Премьер-министр Армении принял Премьер-министра Казахстана
Премьер-министр Карен Карапетян сегодня принял делегацию во главе с Премьер-министром Республики Казахстан Бакытжаном Сагинтаевым, прибывшим в Армению с целью участия в работе сессии Совета коллективной безопасности Организации Договора о коллективной безопасности... подробности »
Карен Карапетян: У нас есть беспрецедентно большой потенциал развития армяно-российских отношений
Премьер-министр Карен Карапетян присутствовал на открытии Пятого армяно-российского межрегионального форума и Международного форума евразийского партнерства. Перед выступлением Премьер-министр поблагодарил Министра транспорта Российской Федерации,... подробности »
Карен Карапетян и Максим Соколов обсудили широкий круг вопросов армяно-российского сотрудничества
Премьер-министр Карен Карапетян сегодня принял Министра транспорта Российской Федерации Максима Соколова. Премьер-министр РА и Министр транспорта РФ являются сопредседателями Межправительственной комиссии по экономическому сотрудничеству между Республикой Армения... подробности »