Չորեքշաբթի, 12 Ապրիլի 2017
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանի մոտ այսօր տեղի ունեցած խորհրդակցության ընթացքում քննարկվել են Հայաստանի Հանրապետությունում կառուցապատման գործընթացների խթանմանը վերաբերող հարցեր: Կառավարության ղեկավարը հետաքրքրվել է՝ որո՞նք են այն խոչընդոտները, որոնց կառուցապատողները... մանրամասն »
Վարչապետն ԱՄՀ հայաստանյան առաքելության ղեկավարի հետ քննարկել է տնտեսության զարգացմանն ու կառավարության հետագա ծրագրերին առնչվող հարցեր
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն ընդունել է Արժույթի միջազգային հիմնադրամի հայաստանյան առաքելության ղեկավար Հոսեյն Սամիեիի գլխավորած պատվիրակությանը: ՀՀ վարչապետը և ԱՄՀ հայաստանյան առաքելության ղեկավարը քննարկել են 2014-2017 թթ. ԱՄՀ հետ Հայաստանի Հանրապետության ծրագրի... մանրամասն »

Среда, 12 Апрель 2017
В ходе состоявшегося сегодня у Премьер-министра Карена Карапетяна совещания были обсуждены вопросы стимулирования процессов застройки в Республике Армения. Глава Правительства поинтересовался препятствиями, с которыми застройщики сталкиваются в ходе работы с... подробности »
Премьер-министр с руководителем миссии МВФ в Армении обсудил вопросы, касающиеся развития экономики и дальнейших программ Правительства
Премьер-министр Карен Карапетян принял делегацию, возглавляемую руководителем миссии Международного валютного фонда (МВФ) в Армении Хоссейном Самье. Премьер-министр РА и руководитель миссии МВФ в Армении обсудили результаты итоговой проверки программы Республики... подробности »