Շաբաթ, 2 Սեպտեմբերի 2017
Սիրելի՛ հայրենակիցներ, ՀՀ կառավարության և իմ անունից ջերմորեն շնորհավորում եմ բոլորիս՝ Արցախի Հանրապետության անկախության 26-րդ տարեդարձի կապակցությամբ: Խոնարհվում ենք Արցախի անկախության ու ազատության համար մարտնչած հերոսների առջև: Նրանց անձնվիրությունը մեզ... մանրամասն »
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանի գլխավորությամբ կառավարությունում կայացել է ՀՀ տեսչական մարմինների միասնական բողոքարկման հանձնաժողովի նիստ: Նիստում քննարկվել է ՀՀ ԿԱ պետական եկամուտների կոմիտեի հարկային և մաքսային մարմինների գանգատարկման հանձնաժողովի ընդունած... մանրամասն »
Վարչապետը խորհրդակցություն է անցկացրել Շիրակի մարզպետարանում և հետևել «Կումայրի» պատմական կենտրոնի զարգացման ծրագրի շինաշխատանքների ընթացքին
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանի գլխավորությամբ Գյումրիում տեղի ունեցած խորհրդակցության ընթացքում քննարկվել են մարզի և համայնքների զարգացման ծրագրերի ընթացքը, կատարված աշխատանքներն ու անելիքները: Ներկայացնելով մարզի սոցիալ-տնտեսական իրավիճակը և մակրոտնտեսական... մանրամասն »

Премьер-министр провел совещание в администрации Ширакской области и проследил за ходом строительных работ программы развития исторического центра «Кумайри»
В ходе состоявшегося под председательством Премьер-министра Карена Карапетяна совещания были обсуждены ход реализации программ развития области и общин, выполненные и предстоящие работы. Представляя социально-экономическую ситуацию и макроэкономические... подробности »
Поздравительное послание Премьер-министра РА Карена Карапетяна по случаю Праздника независимости Арцаха
Дорогие соотечественники! От имени Правительства РА и от себя лично горячо поздравляю всех нас с 26-й годовщиной независимости Республики Арцах. Мы преклоняемся перед героями, воевавшими за независимость и свободу Арцаха. Их самоотверженность обязывает нас... подробности »
Под председательством Премьер-министра Карена Карапетяна в Правительстве cостоялось заседание Единой апелляционной комиссии инспекционных органов РА. На заседании были рассмотрены три заявки против решений, принятых комиссией по жалобам налоговых и таможенных... подробности »