Երեքշաբթի, 28 Դեկտեմբերի 2004
ՀՀ կառավարությունում այսօր տեղի է ունեցել վարչապետին առընթեր կրոնի հարցերով խորհրդի նիստ՝ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանի նախագահությամբ: Խորհրդի նախագահի տեղակալ, ՀՀ վարչապետի խորհրդական Ռազմիկ Մարկոսյանը տեղեկատվություն է ներկայացրել 2004թ. ընթացքում կատարված... մանրամասն »
ՀՀ կառավարությունում այսօր տեղի է ունեցել վարչապետին առընթեր երիտասարդության հարցերի խորհրդի նիստ, որը վարել է խորհրդի նախագահ, վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանը: Քննարկվել են խորհրդի նախորդ նիստի հանձնարարականների կատարման ընթացքը, պետական երիտասարդական քաղաքականության... մանրամասն »
Հարավարևելյան Ասիայում տեղի ունեցած հուժկու երկրաշարժի հարուցած ցունամիի մեծաթիվ զոհերի կապակցությամբ, ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանն այսօր ցավակցական հեռագրեր է հղել այդ աննախադեպ բնական աղետից տուժած Շրի Լանկայի Ժողովրդավարական Սոցիալիստական Հանրապետության... մանրամասն »
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ՓԲԸ-ի մասնավորեցումից հետո՝ կառավարության 2002թ. օգոստոսի 28-ի N 1318-Ա որոշման համաձայն, «Հայգազարդ» ՓԲԸ-ին փոխանցված էլեկտրական էներգիայի գծով դեբիտորական պարտքերի հետագա տնօրինման վերաբերյալ համակարգված և արդյունավետ առաջարկություններ... մանրամասն »

Сегодня состоялось заседание комиссии, созданной решением Премьер-министра РА Андраника Маргаряна с целью разработки скоординированных и эффективных предложений по дальнейшему управлению дебиторскими долгами по линии электрической энергии, переданной ЗАО... подробности »
В Правительстве РА сегодня состоялось заседание Совета по вопросам молодежи при Премьер-министре РА, которое вел председатель Совета, Премьер-министр РА Андраник Маргарян. Был обсужден ход выполнения поручений предыдущего заседания, программы и мероприятия,... подробности »
В связи с многочисленными жертвами вследствие цунами, вызванных мощным землетрясением в Юго-Восточной Азии, Премьер-министр РА Андраник Маргарян сегодня направил телеграммы соболезнования в страны, пострадавшие от этой беспрецедентной природной катастрофы:... подробности »
В Правительстве РА под председательством Премьер-министра РА Андраника Маргаряна сегодня состоялось заседание Совета по вопросам религии при Премьер-министре РА. Заместитель председателя Совета, советник Премьер-министра РА Размик Маркосян представил информацию о... подробности »