Ուրբաթ, 18 Փետրվարի 2005
ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանի որոշմամբ Կորյուն Աթոյանը նշանակվել է ՀՀ ֆինանսների և էկոնոմիկայի նախարարի տեղակալ: Կենսագրական համառոտ տվյալներ Կորյուն Լուկաշի Աթոյանը ծնվել է 1956թ. փետրվարի 16-ին Տավուշի մարզի Բերդ քաղաքում: 1974-79թթ. սովորել է Երևանի ժողտնտեսության... մանրամասն »
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության բարեգործական ծրագրերի համակարգման հանձնաժողովի հերթական նիստը, որը վարել է հանձնաժողովի նախագահ Սիմոն Տեր-Սիմոնյանը: Հանձնաժողովը քննարկել է 19 բարեգործական ծրագիրորի արդյունքում հաստատվել են՝ Ամերիկայի «Հայ օգնության ֆոնդ»... մանրամասն »
Սևծովյան տնտեսական համագործակցության կազմակերպության շրջանակներում կազմակերպվող «Պետական կառավարման բարելավում և կառուցվածքային բարեփոխումներ» թեմայով նախարարների հանդիպմանը մասնակցելու նպատակով, այսօր Հունաստան են մեկնել ՀՀ կառավարության աշխատակազմի... մանրամասն »
Փետրվարի 21-ին, ժամը 12:00-ին «Արմենիա Մարիոթ» հյուրանոցի Տիգրան Մեծ սրահում տեղի կունենա Գեղարքունիքի և Տավուշի մարզերի զարգացման ծրագրերի շնորհանդեսը: Հյուսիսային Իռլանդիայի և մեծ Բրիտանիայի Միացյալ Թագավորության միջազգային զարգացման նախարարության օժանդակությամբ... մանրամասն »

Пятница, 18 Февраль 2005
Решением Премьер-министра РА Андраника Маргаряна Корюн Атоян назначен заместителем Министра финансов и экономики РА. Краткие биографические данные Корюн Лукашевич Атоян родился 16 февраля 1956 года в городе Берд Тавушской области. В 1974-1979 гг. учился в Ереванском... подробности »
С целью участия в организуемой в рамках Организации черноморского экономического сотрудничества встрече министров по теме " Улучшение государственного управления и структурные реформы " сегодня в Грецию отбыли Министр-руководитель Аппарата Правительства РА Манук... подробности »
Сегодня состоялось очередное заседание комиссии по координации благотворительных программ Правительства РА, которое вел председатель комиссии Симон Тер-Симонян. Комиссия рассмотрела 19 благотворительных программ, в результате чего были утверждены осуществляемые... подробности »