Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության բարեգործական ծրագրերի համակարգման հանձնաժողովի հերթական նիստը, որը վարել է հանձնաժողովի նախագահ Ս. Տեր-Սիմոնյանը: Հանձնաժողովը քննարկել է 10 բարեգործական ծրագիր: Մասնավորապես, քննարկվել և հաստատվել են Գիտության — առաջատար... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանն այսօր ընդունել է Բելառուսի Հանրապետության Ազգային Ժողովի ներկայացուցիչների պալատի նախագահ Վլադիմիր Կոնոպլյովին և նրա գլխավորած պատվիրակությանը: Արձանագրելով վերջին տարիներին Հայաստանի և Բելառուսի միջև հարաբերությունների դինամիկ... մանրամասն »
Այսօր ՀՀ սոցիալական ապահովագրության պետական հիմնադրամի գրասենյակում տեղի է ունեցել հիմնադրամի հոգաբարձուների խորհրդի նիստ, որը վարել է խորհրդի նախագահ, վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանը: Խորհուրդը քննարկել և հավանության է արժանացրել 2004թ. չորրորդ եռամսյակի և տարեկան ամփոփ... մանրամասն »

Пятница, 18 Март 2005
Премьер-министр РА Андраник Маргарян сегодня принял Председателя Палаты представителей Национального Собрания Республики Беларусь Владимира Коноплева и возглавляемую им делегацию. Констатируя, что в последние годы отношения между Арменией и Беларусью динамично... подробности »
Сегодня состоялось очередное заседание комиссии по координации благотворительных программ Правительства РА, которое вел председатель комиссии С. Тер-Симонян. Комиссия рассмотрела 10 благотворительных программ. В частности, были обсуждены и утверждены... подробности »
Сегодня в офисе Государственного фонда социального страхования РА состоялось заседание совета попечителей фонда, которое вел председатель совета, Премьер-министр РА Андраник Маргарян. Совет рассмотрел и утвердил отчет за четвертый квартал 2004 года и итоговый годовой... подробности »