Շաբաթ, 8 Դեկտեմբերի 2007
ՀՀ վարչապետ Սերժ Սարգսյանն այսօր ընդունել է ռուսական «ՎՏԲ բանկ» բաց բաժնետիրական ընկերության նախագահ Անդրեյ Կոստինին, ով Հայաստանում է գտնվում «ՎՏԲ բանկ» և «Արմենիան քափըր փրոգրամ» ընկերությունների միջև համագործակցության վերաբերյալ համաձայնագրի ստորագրման... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Սերժ Սարգսյանը դեկտեմբերի 9-11-ը եռօրյա աշխատանքային այցով կմեկնի Բրյուսել (Բելգիայի Թագավորություն) և Ստրասբուրգ (Ֆրանսիա): ՀՀ վարչապետի գլխավորած պատվիրակության կազմում են ՀՀ կրթության և գիտության նախարար Լևոն Մկրտչյանը, ՀՀ արտաքին գործերի նախարարի տեղակալ... մանրամասն »

Суббота, 8 Декабрь 2007
Премьер-министр РА Серж Саргсян сегодня принял Президента – Председателя Правления российского Банка ВТБ Андрея Костина, который находится в Армении в связи с подписанием соглашения о сотрудничестве между Банком ВТБ и компанией « Армения Копр Програм ». Перед... подробности »
Премьер-министр РА Серж Саргсян с трехдневным рабочим визитом (9-11 декабря) отбудет в Брюссель (Королевство Бельгия) и Страсбург (Франция). В составе возглавляемой Премьер-министром РА делегации – Министр образования и науки РА Левон Мкртчян, заместитель Министра... подробности »