Չորեքշաբթի, 20 Փետրվարի 2008
Հայաստանի նախագահի ընտրություններում համոզիչ հաղթանակ տանելու կապակցությամբ Սերժ Սարգսյանին շնորհավորել է ԼՂՀ նախագահ Բակո Սահակյանը: Բակո Սահակյանը նշել է, որ Սերժ Սարգսյանի հաղթանակը խորհրդանշում է Հայաստանում կայուն տնտեսական համակարգի զարգացման և... մանրամասն »
ՀՀ նախագահական ընտրություններում տարած հաղթանակի կապակցությամբ վարչապետ Սերժ Սարգսյանին այսօր հեռախոսով շնորհավորել և շնորհավորագիր է հղել Մեծի Տանն Կիլիկիո Արամ Ա կաթողիկոսը: Շնորհավորագրում մասնավորապես ասված է.    «Մեծի Տանն Կիլիկիո կաթողիկոսության Անթիլիասի... մանրամասն »
2008 թվականի նախագահական ընտրություններում տարած հաղթանակի կապակցությամբ ՀՀ վարչապետ Սերժ Սարգսյանին շնորհավորել է Ռուսաստանի նախագահ Վլադիմիր Պուտինը: Այդ մասին հաղորդել Է Ռուսաստանի Դաշնության նախագահի մամուլի քարտուղար Ալեքսեյ Գրոմովը:
ՀՀ կառավարության հերթական նիստը տեղի կունենա ուրբաթ՝ փետրվարի 22-ին, ժամը 11:00-ին:
2008 թվականի նախագահական ընտրություններում տարած հաղթանակի կապակցությամբ ՀՀ վարչապետ Սերժ Սարգսյանին շնորհավորել և իր բարեմաղթանքներն է հղել  Շառլ Ազնավուրը:
2008 թվականի նախագահական ընտրություններում տարած հաղթանակի կապակցությամբ ՀՀ վարչապետ Սերժ Սարգսյանին շնորհավորել և հաջողություններ է մաղթել Վրաստանի նախագահ Միխայիլ Սահակաշվիլին:
ՀՀ նախագահ ընտրվելու առիթով ՀՀ վարչապետ Սերժ Սարգսյանին շնորհավորել և Մայր Աթոռ Սուրբ Էջմիածնից իր հայրապետական օրհնությունն է հղել Ամենայն Հայոց Կաթողիկոս Ն.Ս.Օ.Տ.Տ. Գարեգին Երկրորդը: Ամենայն Հայոց Կաթողիկոսի շնորհավորական խոսքում մասնավորապես ասված է. «Մեծարգո պրն.... մանրամասն »

Среда, 20 Февраль 2008
С победой, одержанной на президентских выборах, Премьер-министра РА Сержа Саргсяна поздравил и направил ему свое Патриаршее благословение из Первопрестольного Св. Эчмиадзина Католикос Всех Армян Гарегин Второй. В поздравительном послании Католикоса Всех Армян, в... подробности »
С убедительной победой, одержанной на выборах Президента Армении, Сержа Саргсяна поздравил Президент НКР Бако Саакян, который отметил, что победа Сержа Саргсяна символизирует победу развития стабильной экономической системы и демократии в Армении. Президент НКР... подробности »
С победой, одержанной на президентских выборах 2008 года, Премьер-министра РА Сержа Саргсяна сегодня поздравил по телефону и направил поздравительное послание Католикос Великого Дома Киликийского Арам Первый. В послании, в частности, говорится: « Из столицы... подробности »
С победой, одержанной на президентских выборах 2008 года, Премьер-министра РА Сержа Саргсяна поздравил Президент России Владимир Путин. Об этом сообщил пресс-секретарь Президента Российской Федерации Алексей Громов.
С победой на президентских выборах 2008 года Премьер-министра РА Сержа Саргсяна поздравил и направил ему свои добрые пожелания и Шарль Азнавур.
С победой, одержанной на президентских выборах 2008 года, Премьер-министра РА Сержа Саргсяна поздравил и пожелал ему успехов и Президент Грузии Михаил Саакашвили.
В связи с победой, одержанной на президентских выборах 2008 года, Премьер-министру РА Сержу Саргсяну Президент Французской Республики Николя Саркози направил поздравительное послание, в котором, в частности, говорится: « Уважаемый господин Премьер-министр,... подробности »