Երեքշաբթի, 10 Հունիսի 2008
Այսօր կառավարությունում տեղի է ունեցել 1988թ. դեկտեմբերի 7-ի երկրաշարժի 20-ամյա տարելիցին նվիրված միջոցառումների կազմակերպման պետական հանձնաժողովի նիստ, որը վարել է հանձնաժողովի նախագահ, ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը: Վարչապետը նշել է, որ հանձնաժողովի քննարկմանն են... մանրամասն »
Այսօր ՀՀ կառավարությունում տեղի է ունեցել Տեղեկատվական տեխնոլոգիաների զարգացմանն աջակցող խորհրդի ընդլայնված նիստ, որը վարել է խորհրդի նախագահ, ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը: Օրակարգի շրջանակներում քննարկվել են ՏՏ ոլորտի առաջնորդման ձևը, ոլորտի զարգացման խնդիրները և... մանրամասն »

Вторник, 10 Июнь 2008
Сегодня в Правительстве состоялось заседание государственной комиссии по организации мероприятий, посвященных 20-й годовщине землетрясения 7 декабря 1988 года, которое вел председатель комиссии, Премьер-министр РА Тигран Саркисян. Премьер-министр отметил, что на... подробности »
Сегодня в Правительстве РА состоялось расширенное заседание Совета содействия развитию информационных технологий, которой вел председатель Совета, Премьер-министр РА Тигран Саркисян. В рамках повестки дня была обсуждена форма управления сферы информационных... подробности »