ՀՀ կառավարության հերթական նիստը տեղի կունենա չորեքշաբթի` հոկտեմբերի 8-ին, ժամը 11:00-ին:
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը հոկտեմբերի 9-15-ը աշխատանքային այցով կմեկնի ԱՄՆ` մայրաքաղաք Վաշինգտոնում հրավիրված Համաշխարհային բանկի և Արժույթի միջազգային հիմնադրամի տարեկան համաժողովին մասնակցելու նպատակով: ՀՀ վարչապետի գլխավորած պատվիրակության կազմում են ՀՀ... մանրամասն »
Ղրղզստանում տեղի ունեցած երկրաշարժի կապակցությամբ, ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը ցավակցական հեռագիր է հղել Ղրղզստանի Հանրապետության վարչապետ Իգոր Չուդինովին, որում, մասնավորապես, ասված է. «Հարգելի Իգոր Վիտալևիչ, ՀՀ կառավարության և անձամբ իմ անունից խոր... մանրամասն »

Премьер-министр РА Тигран Саркисян 9 октября с рабочим визитом, который продлится до 15 октября, отбудет в столицу США Вашингтон для участия в годовом собрании Всемирного банка и Международного валютного фонда. В составе возглавляемой Премьер-министром РА делегации –... подробности »
В связи с землетрясением, имевшим место в Кыргызстане, Премьер-министр РА Тигран Саркисян направил телеграмму соболезнования Премьер-министру Кыргызской Республики Игорю Чудинову, в которой, в частности, говорится: « Уважаемый Игорь Витальевич, От имени... подробности »