Այսօր տեղի է ունեցել ս.թ. մայիսի 23-30-ը Երևանում կայանալիք բռնցքամարտի աշխարհի պատանեկան առաջնության կազմկոմիտեի նիստ, որը վարել է կազմկոմիտեի նախագահ, ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը։ Քննարկվել և հաստատվել է առաջնության նախապատրաստման նպատակով ստեղծված աշխատանքային... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է Համաշխարհային հայ ոսկեգործների միության պատվավոր նախագահ Գագիկ Աբրահամյանին, միության նախագահ Վարդկես Քնաջյանին (Շվեյցարիա), Հայաստանի ոսկեգործների և ադամանդագործների միության նախագահ Էմիլ Գրիգորյանին և արտասահմանյան մի... մանրամասն »

Среда, 29 Апрель 2009
Сегодня состоялось заседание оргкомитета юношеского чемпионата мира по боксу, которое состоится 23-30 мая в Ереване. Заседание вел председатель оргкомитета, Премьер-министр РА Тигран Саркисян. Были обсужден и утвержден проект мероприятий, представленный рабочей... подробности »
Премьер-министр РА Тигран Саркисян сегодня принял почетного председателя Всемирного союза армянских ювелиров Гагика Абрамяна, председателя Союза Вардкеса Кнаджяна (Швейцария) председателя Союза ювелиров и производителей бриллиантов Армении Эмиля Григоряна и... подробности »