ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը Իտալիայում հանդիպել է Գյուղատնտեսության զարգացման միջազգային հիմնադրամի տնօրեն Կանայո Նվանզեին
Այսօր ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը Իտալիա կատարած այցի շրջանակներում հանդիպել է Գյուղատնտեսության զարգացման միջազգային հիմնադրամի տնօրեն Կանայո Նվանզեին։ Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը շնորհավորել է կազմակերպության նախագահին` պաշտոնը ստանձնելու կապակցությամբ։ Նա նաև... մանրամասն »
Շարունակվում է Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի այցը Իտալիա, որտեղ կառավարության ղեկավարը մասնակցում է Պարենի և գյուղատնտեսության կազմակերպության համաժողովին։ Այսօր Տիգրան Սարգսյանը ելույթով դիմել է համաժողովի մասնակիցներին, որում ասված է.... մանրամասն »

Вторник, 17 Ноябрь 2009
Премьер-министр Республики Армения Тигран Саркисян в Италии встретился с директором Международного фонда развития сельского хозяйства Канайо Нванзе
Премьер-министр РА Тигран Саркисян в рамках совершенного в Италию визита вчера встретился с директором Международного фонда развития сельского хозяйства Канайо Нванзе. Премьер-министр Тигран Саркисян поздравил руководителя организации со вступлением в должность.... подробности »
Продолжается визит Премьер-министра Республики Армения Тиграна Саркисяна в Италию, где глава Правительства принимает участие в форуме Организации продовольствия и сельского хозяйства. Сегодня Тигран Саркисян выступил перед участниками форума с речью, в которой... подробности »