Կիրակի, 9 Մայիսի 2010
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը մասնակցել է Հայրենական Մեծ պատերազմի հաղթանակի 65-ամյակի առիթով կազմակերպված ընդունելությանը
Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը մասնակցել  է Կարեն Դեմիրճյանի անվան մարզահամերգային համալիրում Հայաստանի Հանրապետությունում Ռուսաստանի Դաշնության դեսպանության նախաձեռնությամբ հրավիրված տոնական ընդունելությանը` Հայրենական Մեծ պատերազմի... մանրամասն »
Վարչապետը տոնել է Մեծ հաղթանակի 65-ամյակը վետերանների հետ
Հաղթանակի և խաղաղության տոնի առթիվ Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր այցելել է «Հաղթանակ» զբոսայգի և ծաղիկներ դրել անհայտ զինվորի գերեզմանին։ Կառավարության ղեկավարը դիտել է Մայր Հայաստան հուշարձանի առջև կայացած զինվորական հանդիսավոր... մանրամասն »

Воскресенье, 9 Май 2010
Премьер-министр Тигран Саркисян принял участие в приеме, организованном по случаю 65-летия Победы в Великой Отечественной войне
Премьер-министр Республики Армения Тигран Саркисян принял участие в организованном в Спортивно-концертном комплексе имени Карена Демирчяна по инициативе Посольства Российской Федерации в Республике Армения праздничном приеме, посвященном 65-летию Победы в Великой... подробности »
Премьер-министр отпраздновал 65-летие Великой Победы с ветеранами
По случаю Праздника Победы и мира Премьер-министр Республики Армения сегодня посетил парк «Ахтанак» и возложил цветы к могиле Неизвестного солдата. Глава Правительства посмотрел торжественный военный марш перед памятником «Мать Армения». Тигран Саркисян... подробности »