ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի խոսքը Գեղարքունիքի Գավառ մարզկենտրոնում տեղի ունեցած ՀՀ կառավարության արտագնա նիստում
Մարզի խնդիրներին վերաբերող օրակարգային հարցերի առաջին հատվածը մենք ավարտում ենք, և ես ուզում եմ ձեզ ներկայացնել մեր հերթական հարցման արդյունքները։ Տեղյակ եք, որ ամեն անգամ մարզ այցելելուց առաջ մենք պատվիրում ենք սոցիոլոգիական հարցումներ` հասկանալու համար, թե... մանրամասն »
Գեղարքունիքի մարզում նկատելի տեղաշարժ կա
Այսօր Գեղարքունիքի մարզկենտրոն Գավառ քաղաքում տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության նիստ, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը։ Մարզի 2009թ. և 2010թ. առաջին կիսամյակի սոցիալ-տնտեսական իրավիճակի հաշվետվությամբ հանդես է եկել Գեղարքունիքի մարզպետ Նվեր Պողոսյանը։ Նշելով, որ... մանրամասն »

Речь Премьер-министра РА Тиграна Саркисяна на выездном заседании Правительства, состоявшемся в центре Гегаркуникской области городе Гаваре
Мы завершаем рассмотрение первой части относящихся к проблемам области вопросов повестки дня, и я хочу представить вам результаты нашего очередного опроса. Вы знаете, что каждый раз перед посещением области мы заказываем социологические опросы, чтобы понять, как... подробности »
В Гегаркуникской области есть заметные сдвиги
Сегодня в областном центре Гегаркуника – городе Гаваре состоялось заседание Правительства РА, которое вел Премьер-министр РА Тигран Саркисян. С отчетом о социально-экономической ситуации в 2009 г. и первом полугодии 2010 года выступил губернатор Гегаркуникской области... подробности »