Ուրբաթ, 3 Սեպտեմբերի 2010
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր մասնակցել է «Արմենիա Էքսպո 2010» տասներորդ հոբելյանական ունիվերսալ տարածաշրջանային առևտրա-արդյունաբերական ցուցահանդես-ֆորումին, որի բացման արարողության պատիվը վերապահվել էր ՀՀ կառավարության ղեկավարին։ Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը... մանրամասն »
Քննարկվում է 2011 թ. պետական բյուջեի նախագիծը
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության նիստ, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը։ Կառավարությունն ի գիտություն է ընդունել ՀՀ ֆինանսների նախարարության ներկայացրած ՀՀ 2011թ. պետբյուջեի նախագծի նախնական տարբերակը, հանրապետական գործադիր մարմինների ղեկավարներին... մանրամասն »

Пятница, 3 Сентябрь 2010
Сегодня состоялось заседание Правительства РА, которое вел Премьер-министр РА Тигран Саркисян. Правительство приняло к сведению представленный Министерством финансов РА предварительный вариант госбюджета РА на 2011 год, обязало руководителей республиканских... подробности »
Юбилейную выставку открыл Премьер-министр РА
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня принял участие в Десятой юбилейной универсальной региональной торгово-промышленной выставке-форуме «Армения Экспо 2010», честь открыть которую была оказана главе Правительства РА. Премьер-министр Тигран Саркисян отметил... подробности »