Հինգշաբթի, 14 Հոկտեմբերի 2010
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր մասնակցել է Հայ օգնության միության 100– ամյա հոբելյանին նվիրված հանդիսավոր նիստին: Նիստն իր ներկայությամբ պատվել էր Հայաստանի Առաջին տիկին Ռիտա Սարգսյանը: Կառավարության անունից շնորհավորելով ՀՕՄ-ուհիներին՝ վարչապետը մասնավորապես... մանրամասն »
Քաղաքացիները պետք է իմանան սեփականատերերի անունները
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության նիստ, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը։ Նիստից առաջ վարչապետը շնորհավորել է ՀՀ պաշտպանության նախարարության ֆուտբոլի հավաքականին, որը ճանաչվել է «ՀՀ վարչապետի գավաթ-2010» մրցաշարի հաղթող։ Դրվատանքի խոսք է ասվել նաև ՀՀ... մանրամասն »
Վարչապետի գավաթին արժանացավ պաշտպանության նախարարության թիմը
Երեկ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը ներկա է գտնվել «ՀՀ վարչապետի գավաթ  - 2010» ֆուտբոլային մրցաշարի եզրափակիչ խաղին, որը տեղի է ունեցել Վազգեն Սարգսյանի անվան հանրապետական մարզադաշտում։ Միմյանց հետ մրցում էին Հայաստանի Հանրապետության գլխավոր դատախազության և... մանրամասն »

Премьер-министр поздравил Союз армянской помощи со 100-летним юбилеем
Премьер-министр РА Тигран Саркисян сегодня принял участие в торжественном заседании по случаю 100-летия Союза армянской помощи (САП). На заседании также присутствовала Первая леди Армении Рита Саргсян. Поздравив от имени Правительства представительниц САП,... подробности »
Граждане должны знать имена собственников
Сегодня состоялось заседание Правительства РА, которое вел Премьер-министр РА Тигран Саркисян. Перед заседанием Премьер-министр поздравил футбольную команду Министерства обороны РА, которая признана победителем турнира «Кубок Премьер-министра РА – 2010».... подробности »
Кубка Премьер-министра удостоилась команда Министерства обороны
Вчера Премьер-министр Тигран Саркисян присутствовал на финальном матче футбольного турнира «Кубок Премьер-министра РА – 2010», который состоялся на Республиканском стадионе имени Вазгена Саркисяна. Соперниками в этой встрече были команды Министерства обороны и... подробности »