Վարչապետը` Մանկավարժական համալսարանի խորհրդի նախագահ
Այսօր Խաչատուր Աբովյանի անվան հայկական պետական մանկավարժական համալսարանում տեղի է ունեցել համալսարանի Խորհրդի նիստ, որին մասնակցել է վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը։ Օրակարգում Խորհրդի նախագահի ընտրության հարցն էր։ Նիստը վարել է Խորհրդի անդամ, ՀՀ կրթության և գիտության... մանրամասն »
Մասնագիտական տոնի առթիվ ԱԱԾ աշխատակիցներն արժանացել են պետական բարձր պարգևների
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր մասնակցել է Ազգային անվտանգության ծառայողի օրվան նվիրված հանդիսավոր նիստին: Ողջունելով և շնորհավորելով ԱԱԾ աշխատակիցներին մասնագիտական տոնի առթիվ` Տիգրան Սարգսյանը, մասնավորապես, ասել է. «Հանրապետության նախագահն իր ուղերձում... մանրամասն »
Վարչապետը շնորհավորել է «ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ին 4G ցանցի գործարկման կապակցությամբ
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ներկա է գտնվել «ՎիվաՍել-ՄՏՍ» բջջային օպերատորի գլխավոր գրասենյակում Հայաստանում չորրորդ սերնդի` 4G ցանցի պաշտոնական գործարկման արարողությանը: Նոր սերնդի ցանցի առաջին փորձնական կոմերցիոն գործարկմանը նվիրված միջոցառմանը մասնակցում... մանրամասն »
Հայկական գյուղատնտեսական արտադրանքի համար բացվում են նոր շուկաներ
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է ուկրաինական «Դոնհարդ Հոլդինգ» ներդրումային ընկերության համահիմնադիր, «Սթոր ֆուդ» ընկերության տնօրենների խորհրդի նախագահ Սերգեյ Կալենիչիին: Հանդիպման ընթացքում Սերգեյ Կալենիչին կառավարության ղեկավարին է... մանրամասն »

Премьер-министр – председатель Совета Педагогического университета
Сегодня в Армянском государственном педагогическом университете имени Хачатура Абовяна состоялось заседание Совета университета, в котором принял участие Премьер-министр Тигран Саркисян. На повестке дня стоял вопрос избрания председателя Совета. Заседание вел член... подробности »
Премьер-министр поздравил с задействованием сети 4G «ВиваСелл-МТС»
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня присутствовал на состоявшейся в центральном офисе оператора сотовой связи «ВиваСелл-МТС» церемонии официального задействования сети нового поколения 4G в Армении. В мероприятии, посвященном первому экспериментальному... подробности »
По случаю профессионального праздника сотрудники СНБ удостоились высоких государственных наград
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня принял участие в торжественном заседании, посвященном Дню служащего национальной безопасности. Приветствуя и поздравляя сотрудников СНБ с профессиональным праздником, Тигран Саркисян, в частности, сказал: «Президент... подробности »
Для армянской сельскохозяйственной продукции открываются новые рынки
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня принял учредителя украинской инвестиционной компании «Донхард Холдинг», председателя совета директоров компании «Стор фуд» Сергея Каленичего. В ходе встречи Сергей Каленичий представил главе Правительства... подробности »