Չորեքշաբթի, 27 Հուլիսի 2011
Փոքր և միջին ձեռնարկատիրության զարգացման խնդիրները` վարչապետի գլխավորած խորհրդի ուշադրության կենտրոնում
Կառավարությունում այսօր տեղի է ունեցել Հայաստանի Հանրապետության փոքր և միջին ձեռնարկատիրության զարգացման խորհրդի անդրանիկ նիստը` վարչապետ, խորհրդի նախագահ Տիգրան Սարգսյանի գլխավորությամբ: Խորհրդի կազմում ընդգրկվել են պետական մարմինների, գործարար համայնքի,... մանրամասն »
Վարչապետն ընդունել է «Հանիել գրուպ» ընկերության ներկայացուցիչներին
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է «Հանիել գրուպ» ընկերության պատվիրակությանը, որի կազմում ընդգրկված էին ընկերության «Եվրոդրեսս», «Հեսս Նատուռ» և հայաստանյան «ՎԿՍ Արմենիա» մասնաճյուղերի ներկայացուցիչները: Կառավարության ղեկավարը... մանրամասն »
Ս.թ. հուլիսի 27-ին, ժամը 15:30-ին ՀՀ կառավարության մամուլի կենտրոնում տեղի կունենա մամուլի ասուլիս` ՀՀ փոքր և միջին ձեռնարկատիրության զարգացման խորհրդի առաջին նիստի արդյունքների վերաբերյալ: Մամուլի կենտրոնում լրագրողների հետ կհանդիպեն ՀՀ փոքր և միջին ձեռնարկատիրության... մանրամասն »

Вопросы развития малого и среднего предпринимательства – в центре внимания возглавляемого Премьер-министром совета
В Правительстве сегодня состоялось первое заседание Совета развития малого и среднего предпринимательства Республики Армения во главе с Премьер-министром, председателем Совета Тиграном Саркисяном. В состав Совета включены представители государственных органов,... подробности »
Среда, 27 Июль 2011
Премьер-министр принял представителей компании «Ганиел груп»
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня принял делегацию компании «Ганиел груп», в состав которой были включены представители филиалов компании «Евродресс», «Гесс Натур» и армянского филиала «ВКС Армения». Глава Правительства приветствовал... подробности »