ԱՊՀ կառավարությունների ղեկավարները ստորագրել են ԱՊՀ մասնակից պետությունների միջև ազատ առևտրի գոտու ստեղծման մասին պայմանագիրը
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի գլխավորած պատվիրակությունն Սանկտ-Պետերբուրգում մասնակցել է ԱՊՀ երկրների կառավարությունների ղեկավարների խորհրդի հերթական նիստին, որում ընդգրկված էին երկու տասնյակից ավելի հարցեր։ Կառավարությունների ղեկավարները նախ ստորագրել են ԱՊՀ... մանրամասն »
Սանկտ-Պետերբուրգում տեղի է ունեցել Տիգրան Սարգսյանի և Վլադիմիր Պուտինի հանդիպումը
Սանկտ-Պետերբուրգի Կոնստանտինովյան Պալատում այսօր կայացել է Հայաստանի Հանրապետության և Ռուսաստանի Դաշնության վարչապետեր Տիգրան Սարգսյանի և Վլադիմիր Պուտինի հանդիպումը: Կողմերը քննարկել են ընթացիկ տնտեսական վիճակին և երկկողմ առևտրատնտեսական համագործակցությանն... մանրամասն »

Вторник, 18 Октябрь 2011
Главы правительств СНГ подписали Договор о создании государствами-участниками СНГ зоны свободной торговли
Возглавляемая Премьер-министром Тиграном Саркисяном правительственная делегация в Санкт-Петербурге приняла участие в очередном заседании Совета глав правительств СНГ, в повестку дня которого были включены около двух десятков вопросов. Главы правительств подписали... подробности »
В Санкт-Петербурге состоялась встреча Тиграна Саркисяна и Владимира Путина
В Константиновском дворце Санкт-Петербурга сегодня состоялась встреча Премьер-министра Республики Армения Тиграна Саркисяна и Председателя Правительства Российской Федерации Владимира Путина. Стороны обсудили широкий круг вопросов, относящихся к текущей... подробности »