Տիգրան Սարգսյանը շնորհավորական ուղերձ է հղել Վլադիմիր Պուտինին
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը շնորհավորական ուղերձ է հղել Ռուսաստանի Դաշնության վարչապետ Վլադիմիր Պուտինին` ՌԴ Պետդումայի ընտրություններում «Եդինայա Ռոսիա» կուսակցության տարած հաղթանակի կապակցությամբ: «Հայաստանի Հանրապետության կառավարության և իմ անունից... մանրամասն »
Կառավարության և Ավստրիայի զարգացման գործակալության միջև ստորագրվել է դրամաշնորհային համաձայնագիր
Հայաստանի Հանրապետության կառավարության և «Ավստրիայի զարգացման գործակալություն» սահմանափակ պատասխանատվությամբ ընկերության միջև կառավարությունում ստորագրվել է դրամաշնորհային համաձայնագիր: Փաստաթղթերն ստորագրել են Հայաստանի Հանրապետության կառավարության... մանրամասն »
Դրամաշնորհ է տրվում կարգավորիչ «գիլյոտինի» ծրագրի համար
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության հերթական նիստը, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը։ ՀՀ կառավարությունը համաձայնություն է տվել Հայաստանի Հանրապետության կառավարության և «Ավստրիայի զարգացման գործակալություն» ՍՊԸ միջև դրամաշնորհային համաձայնագրի... մանրամասն »

Четверг, 8 Декабрь 2011
Премьер-министр Тигран Саркисян направил поздравительное послание Председателю Правительства Российской Федерации Владимиру Путину в связи с победой партии «Единая Россия» на выборах в Государственную Думу РФ. «От имени Правительства Республики Армения и... подробности »
Между Правительством Армении и Агентством развития Австрии подписано грантовое соглашение
Между Правительством Республики Армения и обществом с ограниченной ответственностью «Агентство развития Австрии» в Правительстве подписано грантовое соглашение. Документ подписали: от Правительства Республики Армения – Руководитель Аппарата... подробности »
Для программы упорядочивающей «гильотины» предоставляется грант
Сегодня состоялось очередное заседание Правительства Республики Армения, которое вел Премьер-министр Армении Тигран Саркисян. Правительство Армении дало согласие на предложение о заключении грантового соглашения между Правительством Республики Армения и ООО... подробности »