Տիգրան Սարգսյանն ընդունել է Վալերի Նազարովին
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն ընդունել է «Ռոսագրոլիզինգ» ընկերության ղեկավար Վալերի Նազարովին: «ԽՍՀՄ-ի փլուզումից հետո վերջին 20 տարիների ընթացքում մեր երկրի գյուղտեխնիկան բավականին հնամաշ է դարձել, ուստի գյուղտեխնիկայի պարկի համալրման և վերազինման կարիք ունենք:... մանրամասն »
Վարչապետն ընդունել է ՀՀ-ում Եգիպտոսի արտակարգ և լիազոր դեսպանին
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը կառավարությունում ընդունել է Հայաստանի Հանրապետությունում Եգիպտոսի Արաբական Հանրապետության նորանշանակ արտակարգ և լիազոր դեսպան Մոհամեդ Ալա Էլդին Սաադ էլ Լեիսին: Վարչապետը շնորհավորել է դեսպանին` մեր երկրում դիվանագիտական առաքելությունն... մանրամասն »
Հայաստանը պատրաստվում է 2012 թ. կայանալիք «Ռիո+20» համաշխարհային գագաթաժողովին
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի գլխավորությամբ այսօր կառավարությունում տեղի է ունեցել Կայուն զարգացման ազգային խորհրդի (ԿԶԱԽ) ընդլայնված նիստ: Ողջունելով ներկաներին` վարչապետ Սարգսյանը նշել է. «Մենք շարունակում ենք մի գործընթաց, որի նպատակն է ապահովել 2012 թ. հունիսին Ռիո... մանրամասն »
Վարչապետ. «Կենսաթոշակային կուտակային նոր համակարգը հնարավորություն կտա քաղաքացիներին երաշխավորել իրենց ապահով ծերությունը»
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը մասնակցել է Երևանում աշխատանքները սկսած առաջին կենսաթոշակային տարեկան համաժողովին, որի նպատակն է ամփոփել վերջին մեկ տարվա ընթացքում կենսաթոշակային բարեփոխումների ուղղությամբ կատարարված աշխատանքները և նախանշել հետագա կարևորագույն քայլերը:... մանրամասն »

Тигран Саркисян принял Валерия Назарова
Премьер-министр Тигран Саркисян принял руководителя компании «Росагролизинг» Валерия Назарова. «После распада СССР в течение последних 20 лет наша сельхозтехника стала довольно изношенной, поэтому у нас есть потребность в восполнении и переоснащении парка... подробности »
Премьер-министр принял Чрезвычайного и полномочного посла Египта в Армении
Премьер-министр Тигран Саркисян в Правительстве принял Чрезвычайного и полномочного посла Арабской Республики Египет в Республике Армения Мохаммеда Ала Элдина Саада эль Леиса. Премьер-министр поздравил посла с началом дипломатической миссии в нашей стране.... подробности »
Армения готовится к намеченному на 2012 год всемирному саммиту «Рио+20»
Под председательством Премьер-министра Тиграна Саркисяна сегодня в Правительстве состоялось расширенное заседание Национального совета по устойчивому развитию. Приветствуя присутствующих, Премьер-министр Тигран Саркисян отметил: «Мы продолжаем процесс, целью... подробности »
Премьер-министр: «Новая накопительная пенсионная система даст гражданам возможность гарантировать свою обеспеченную старость»
Премьер-министр Тигран Саркисян принял участие в начавшей свою работу в Ереване Первой ежегодной пенсионной конференции, целью которой является подведение итогов работ, осуществленных в течение последнего года в направлении осуществления пенсионных реформ, а также... подробности »