Երեքշաբթի, 10 Ապրիլի 2012
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը մասնակցել է «Մեդիամաքս» լրատվական գործակալության «50 գլոբալ հայերը» նախագծի շնորհանդեսին: Նախագծի նպատակն է ներկայացնել ծագումով Հայաստանից կամ նախկին ԽՍՀՄ-ից այն հայազգի մարդկանց, որոնք ապրում են արտասահմանում, հասել են... մանրամասն »
Վարչապետը ծանոթացել է մսամթերքի արտադրությամբ զբաղվող ընկերության զարգացման ծրագրերին
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այցելել է «Բեկոն պրոդուկտ» ընկերություն: Կառավարության ղեկավարը ծանոթացել է ընկերության արտադրական գործընթացներին և զարգացման ծրագրերին: Տիգրան Սարգսյանը ՀՀ էկոնոմիկայի նախարար Տիգրան Դավթյանի և ՀՀ գյուղատնտեսության նախարար Սերգո... մանրամասն »
Հրաժեշտի հանդիպում Հայաստանում Հնդկաստանի դեսպանի հետ
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն ընդունել է Հայաստանի Հանրապետությունում Հնդկաստանի արտակարգ և լիազոր դեսպան Աչալ Կումար Մալհոտրային, ով ավարտում է դիվանագիտական առաքելությունը մեր երկրում: Վարչապետ Սարգսյանը ՀՀ կառավարության անունից շնորհակալություն է հայտնել դեսպանին... մանրամասն »
Կայացել է «Հյուսիս-հարավ ճանապարհային միջանցքի ներդրումային ծրագրի կառավարման խորհրդի» նիստ
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի գլխավորությամբ կառավարությունում տեղի է ունեցել Հյուսիս-հարավ ճանապարհային միջանցքի և քաղաքային կայուն զարգացման ներդրումային ծրագրերի կառավարման խորհրդի հերթական նիստը: Խորհուրդը քննարկել և հաստատել է ծրագրի կառավարման խորհրդատուի... մանրամասն »

Вторник, 10 Апрель 2012
Премьер-министр Тигран Саркисян принял участие в презентации проекта «50 глобальных армян» информационного агентства «Медиамакс». Целью проекта является представление тех армян по национальности происхождением из Армении или бывшего СССР, которые... подробности »
Премьер-министр ознакомился с программами развития компании, занимающейся производством мясных продуктов
Премьер-министр Тигран Саркисян посетил компанию «Бекон продукт». Глава Правительства ознакомился с производственными процессами и программами развития компании. Тигран Саркисян с участием Министра экономики Армении Тиграна Давтяна и Министра сельского... подробности »
Прощальная встреча с послом Индии в Армении
Премьер-министр Тигран Саркисян принял Чрезвычайного и полномочного посла Индии в Республике Армения Ачала Кумара Малхотру, который завершает свою дипломатическую миссию в нашей стране. Премьер-министр Тигран Саркисян от имени Правительства Армении поблагодарил... подробности »
Под председательством Премьер-министра Тиграна Саркисяна в Правительстве состоялось очередное заседание Совета управления инвестиционными программами дорожного коридора «Север-Юг» и устойчивого городского развития. Совет обсудил и утвердил результаты общей... подробности »