Տիգրան Սարգսյանի գլխավորած պատվիրակությունը կմեկնի Բելգիայի Թագավորություն
Սույն թվականի հունիսի 3-4-ը երկօրյա աշխատանքային այցով Տիգրան Սարգսյանի գլխավորած պատվիրակությունը կմեկնի Բելգիայի Թագավորության: Մայրաքաղաք Բրյուսելում Տիգրան Սարգսյանը կայցելի Այ Բի Էյ (IBA) մոլեկուլյար ընկերություն, որտեղ ՀՀ էկոնոմիկայի նախարարության և ընկերության... մանրամասն »
Քննարկվել են Հայաստանի զարգացմանն ուղղված համագործակցության նոր ռազմավարության մանրամասներ
Վարչապետի պաշտոնակատար Տիգրան Սարգսյանն ընդունել է ԱՄՆ Միջազգային զարգացման գործակալության հայաստանյան գրասենյակի ղեկավար Ջաթինդեր Չիմային` Հայաստանի զարգացմանն ուղղված համագործակցության մշակվելիք նոր հնգամյա ռազմավարության (Country Development Cooperation Strategy) չափորոշիչները և... մանրամասն »

Возглавляемая Тиграном Саркисяном правительственная делегация отбудет в Королевство Бельгия
Третьего июня с.г. с двухдневным рабочим визитом (3-4 июня) возглавляемая Тиграном Саркисяном делегация отбудет в Королевство Бельгия. В столице Бельгии Брюсселе Тигран Саркисян посетит молекулярную компанию Ай Би Эй (IBA), где состоится церемония подписания договора о... подробности »
Обсуждены детали направленной на развитие Армении новой стратегии сотрудничества
Исполняющий обязанности Премьер-министра Тигран Саркисян принял руководителя Армянского офиса Агентства международного развития США Джатиндер Чиму с целью обсуждения критериев разрабатываемой новой пятилетней стратегии сотрудничества, направленной на развитие... подробности »