Երկուշաբթի, 18 Հունիսի 2012
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության արտահերթ նիստը: Կառավարության անդամներին ողջունել է Հայաստանի Հանրապետության Նախագահ Սերժ Սարգսյանը: Գործադիրի նիստում հավանության է արժանացել Հայաստանի Հանրապետության կառավարության 2012-2017 թթ. գործունեության ծրագիրը, որը... մանրամասն »
Վարչապետն աշխատակազմերին է ներկայացրել նորանշանակ նախարարներին
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը հինգ նախարարությունների աշխատակազմերին է ներկայացրել նորանշանակ նախարարներին` ՀՀ տրանսպորտի և կապի նախարար Գագիկ Բեգլարյանին, ՀՀ քաղաքաշինության նախարար Սամվել Թադևոսյանին, ՀՀ աշխատանքի և սոցիալական հարցերի նախարար Արտեմ Ասատրյանին, ՀՀ... մանրամասն »

Состоялось внеочередное заседание Правительства Республики Армения
Сегодня состоялось внеочередное заседание Правительства Республики Армения. Членов Правительства приветствовал Президент Республики Армения Серж Саргсян. На заседании Правительства была одобрена Программа деятельности Правительства Республики Армения на 2012-2017... подробности »
Премьер-министр представил аппаратам новоназначенных министров
Премьер-министр Тигран Саркисян представил аппаратам пяти министерств новоназначенных министров: Министра транспорта и связи Республики Армения Гагика Бегларяна, Министра градостроительства Республики Армения Самвела Тадевосяна, Министра труда и социальных... подробности »