Երկուշաբթի, 22 Ապրիլի 2013
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն ընդունել է բժշկական գիտությունների դոկտոր Ակիրա Իշիյամաին և Armenian International Medical Found-ի ղեկավար Սալբի Ագարակյանին: Վերջիններիս աջակցությամբ 2004 թվականից Երևանի «Էրեբունի» բժշկական կենտրոնի քիթ-կոկորդ-ականջաբանության բաժանմունքում ստեղծված... մանրամասն »
Մեր լեզուն մեզ միավորելու և դարձնելու է մեկ միասնական բռունցք. Տիգրան Սարգսյանի խոսքը՝ «Հայերենն իմ սրտում է» համահայկական համաժողովին
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը մասնակցել է Երևանում մեկնարկած «Հայերենն իմ սրտում է» համահայկական երիտասարդական համաժողովի բացմանը, որը կազմակերպվել է ՀՀ սփյուռքի նախարարության կողմից: ՀՀ կառավարության անունից ողջունելով համաժողովի մասնակիցներին՝ Տիգրան... մանրամասն »

Премьер-министру представили результаты деятельности центра имплантации слуховых аппаратов
Премьер-министр Тигран Саркисян принял доктора медицинских наук Акиру Ишияму и руководителя Armenian International Medical Found-а Салби Агаракян. При содействии последних с 2004 года в созданном в отделении ухо-горло-нос медицинского центра «Эребуни» г. Еревана Центре... подробности »
Речь Тиграна Саркисяна на Всеармянском форуме «Армянский язык в моем сердце»: наш язык объединит нас, сделав единым кулаком
Премьер-министр Тигран Саркисян принял участие в открытии стартовавшего в Ереване Всеармянского молодежного форума «Армянский язык в моем сердце», организованного Министерством диаспоры Республики Армения. От имени Правительства Армении приветствуя... подробности »