Հինգշաբթի, 27 Հունիսի 2013
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության հերթական նիստը, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը։ Նիստից առաջ վարչապետն անդրադարձել է մի շարք հարցերի, որոնք այսօր հուզում և հետաքրքրում են հանրությանը։ Տիգրան Սարգսյանը հանձնարարել է ԶԼՄ-ների միջոցով սպառիչ տեղեկություն... մանրամասն »
Բոլոր հարցերը պատասխան են ստանալու. վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը հանձնարարություններ է տվել հանրությանը հետաքրքրող թեմաների վերաբերյալ
Բարև ձեզ, հարգելի գործընկերներ։ Այսօր իմ աշխատակազմը զեկուցում էր ինձ մեր քաղաքացիներից ստացվող բողոք-նամակների խնդրի մասին, և մի շատ տհաճ երևույթի հետ գործ ունենք, որը վերաբերում է մեր նախարարությունների միջին օղակի աշխատակիցներին։ Շատ հաճախ կառավարության շենքի... մանրամասն »

Четверг, 27 Июнь 2013
Сегодня состоялось очередное заседание Правительства Республики Армения, которое вел Премьер-министр Армении Тигран Саркисян. Перед заседанием Премьер-министр коснулся ряда вопросов, которые сегодня волнуют и интересуют общество. Тигран Саркисян поручил через СМИ... подробности »
Все вопросы получат ответ: Премьер-министр Тигран Саркисян дал поручения относительно тем, интересующих общественность
Здравствуйте, уважаемые коллеги. Сегодня мой аппарат докладывал мне о проблеме писем-жалоб, получаемых от наших граждан, и мы имеем дело с очень неприятным явлением, которое касается работников среднего звена наших министерств. Люди, очень часто собирающиеся напротив... подробности »