Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի որոշմամբ Տիգրան Գևորգյանը նշանակվել է Հայաստանի Հանրապետության կառավարության աշխատակազմի ղեկավար-նախարարի առաջին տեղակալ՝ ազատվելով Հայաստանի Հանրապետության կառավարության աշխատակազմի ղեկավարի տեղակալի պաշտոնից։... մանրամասն »
Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի որոշմամբ Արամ Բադալյանն ազատվել է Հայաստանի Հանրապետության կառավարության աշխատակազմի ղեկավարի տեղակալի պաշտոնից։ Վարչապետի մեկ այլ որոշմամբ Արամ Բադալյանը նշանակվել է Հայաստանի Հանրապետության կառավարության... մանրամասն »
Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի որոշմամբ Գագիկ Գագյանն ազատվել է Հայաստանի Հանրապետության կառավարության աշխատակազմի ղեկավարի տեղակալի պաշտոնից։
Կայացել է Գյուղական տարածքների տնտեսական զարգացման հիմնադրամի խորհրդի նիստը
Կառավարությունում վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի գլխավորությամբ տեղի է ունեցել Հայաստանում գյուղական տարածքների տնտեսական զարգացման հիմնադրամի հերթական խորհրդի նիստը: Օրակարգային առաջին հարցով քննարկվել և հաստատվել է հիմնադրամի 2012 թվականի տարեկան հաշվետվության,... մանրամասն »
Վարչապետը հանդիպել է ռուսաստանյան և եվրոպական երկրների ԶԼՄ-ների ներկայացուցիչներին
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը Մատենադարանում հանդիպել է հոկտեմբերի 17-20-ը Երևանում անցկացվող «Արարատի ստորոտին» խորագրով միջազգային մեդիաֆորումի մասնակիցներին: Վարչապետը, ժամանակակից աշխարհի արագ փոփոխությունների համատեքստում, անդրադարձել է ՀՀ կառավարության... մանրամասն »

Решением Премьер-министра Республики Армения Тиграна Саркисяна Тигран Геворкян назначен Первым заместителем Министра-руководителя Аппарата Правительства Республики Армения, освободившись от должности заместителя Руководителя Аппарата Правительства Республики... подробности »
Решением Премьер-министра Республики Армения Тиграна Саркисяна Арам Бадалян освобожден от должности заместителя Руководителя Аппарата Правительства Республики Армения. Другим решением Арам Бадалян назначен заместителем Министра-руководителя Аппарата... подробности »
Решением Премьер-министра Республики Армения Тиграна Саркисяна Гагик Гагян освобожден от должности заместителя Руководителя Аппарата Правительства Республики Армения.
Состоялось заседание Совета фонда экономического развития сельских территорий
В Правительстве под председательством Премьер-министра Тиграна Саркисяна состоялось очередное заседание Совета фонда экономического развития сельских территорий Армении. В рамках первого вопроса повестки дня были обсуждены и утверждены годовой отчет фонда за 2012... подробности »
Премьер-министр встретился с представителями российских и европейских СМИ
Премьер-министр Тигран Саркисян в Матенадаране встретился с участниками международного медиафорума под названием «У подножья Арарата», проводимого в Ереване с 17 по 20 октября. Премьер-министр, в контексте быстрых изменений современного мира, коснулся программы... подробности »