Չորեքշաբթի, 23 Հոկտեմբերի 2013
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի գլխավորած պատվիրակությունը հոկտեմբերի 23-24-ը աշխատանքային այցով կմեկնի Բելգիայի Թագավորություն՝ Բրյուսելում մասնակցելու Եվրոպական ժողովրդական կուսակցության (ԵԺԿ) գագաթաժողովին: Այցի շրջանակում նախատեսվում է պայմանագրի ստորագրում... մանրամասն »
Ազատականացվելու է Հայաստանի օդային փոխադրումների ոլորտը
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության հերթական նիստը, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը: ՀՀ կառավարությունն ընդունել է ՀՀ մրցունակ և շարունակական օդային փոխադրումների ծառայությունների մատուցման ապահովման ծրագիրը հաստատելու, ծրագրի իրականացումն ապահովող... մանրամասն »

Премьер-министр Тигран Саркисян отправится в Брюссель
Возглавляемая Премьер-министром Тиграном Саркисяном делегация 23-24 октября с рабочим визитом отправится в Королевство Бельгия для участия в саммите Европейской народной партии (ЕНП) в Брюсселе. В рамках визита планируется подписание договора между Правительством... подробности »
Будет либерализирована сфера авиаперевозок Армении
Сегодня состоялось очередное заседание Правительства Республики Армения, которое вел Премьер-министр Армении Тигран Саркисян. Правительство Армении приняло решение об утверждении программы по обеспечению предоставления в Республике Армения услуг... подробности »