Շաբաթ, 16 Նոյեմբերի 2013
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն ընդունել է Ռուսաստանի Դաշնության ժողովրդական արտիստ Բորիս Էյֆմանին: Կառավարության ղեկավարը ողջունել է մեծանուն մշակութային գործչի գլխավորությամբ Սանկտ Պետերբուրգի բալետի պետական ակադեմիական թատրոնի երևանյան հյուրախաղերի անցկացումը և... մանրամասն »
Վարչապետն ընդունել է ՏՏ ոլորտում համաշխարհային ներդրման համար ՀՀ Նախագահի մրցանակին արժանացած Ցուգիո Մակիմոտոյին
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն ընդունել է Կիսահաղորդչային արդյունաբերության մասնագետների միության և «Թեքնո վիժն» ընկերության նախագահ, «Հիտաչի» ընկերության նախկին գործադիր տնօրեն, Տեղեկատվական տեխնոլոգիաների (ՏՏ) ոլորտում համաշխարհային ներդրման համար... մանրամասն »

Тигран Саркисян принял Бориса Эйфмана
Премьер-министр Тигран Саркисян принял народного артиста Российской Федерации Бориса Эйфмана. Глава Правительства приветствовал проведение в Ереване гастролей Санкт-Петербургского государственного академического театра балета во главе с известным деятелем... подробности »
Премьер-министр принял лауреата премии Президента Республики Армения за всемирный вклад в сферу информационных технологий Цугио Макимото
Премьер-министр Тигран Саркисян принял президента Союза специалистов полупроводниковой промышленности и компании «Техно вижн», бывшего исполнительного директора компании «Хитачи», лауреата премии Президента Республики Армения за всемирный вклад в сферу... подробности »