Չորեքշաբթի, 25 Փետրվարի 2015
Տեղի է ունեցել Հյուսիս-հարավ ճանապարհային միջանցքի և Քաղաքային կայուն զարգացման ներդրումային ծրագրերի կառավարման խորհրդի նիստ
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի գլխավորությամբ կառավարությունում տեղի է ունեցել Հյուսիս-հարավ ճանապարհային միջանցքի և Քաղաքային կայուն զարգացման ներդրումային ծրագրերի կառավարման խորհրդի հերթական նիստը: Խորհուդը քննարկել և հաստատել է ճանապարհային միջանցքի Տրանշ 3-ի... մանրամասն »
Քննարկվել է ՀՀ առողջապահության նախարարության 2014 թ. գործունեության հաշվետվությունը
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի գլխավորությամբ կառավարությունում այսօր քննարկվել է ՀՀ առողջապահության նախարարության՝ 2014 թ. ընթացքում կատարված հիմնական աշխատանքների, ՀՀ կառավարության 2014 թ. գործունեության միջոցառումների ծրագրի, գերակա խնդիրների կատարման և գնահատված... մանրամասն »
Ամփոփվել են ՀՀ սփյուռքի նախարարության 2014 թ. գործունեության արդյունքները
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի գլխավորությամբ շարունակվել է հանրապետական գործադիր մարմինների՝ 2014 թվականի ընթացքում կատարված հիմնական աշխատանքների, ՀՀ կառավարության 2014 թ. գործունեության միջոցառումների ծրագրի, գերակա խնդիրների կատարման և գնահատված կատարողականների... մանրամասն »

Среда, 25 Февраль 2015
Состоялось заседание Совета управления инвестиционными программами дорожного коридора «Север-Юг» и Устойчивого городского развития
Под председательством Премьер-министра Овика Абраамяна в Правительстве состоялось заседание Совета управления инвестиционными программами дорожного коридора «Север-Юг» и Устойчивого городского развития. Совет обсудил и утвердил итоги конкурса и договор... подробности »
Обсужден отчет о деятельности Министерства здравоохранения РА в 2014 году
Под председательством Премьер-министра Овика Абраамяна сегодня в Правительстве был обсужден отчет Министерства здравоохранения РА о выполненных основных работах, реализации программы мероприятий деятельности и приоритетных задач Правительства РА в 2014 г. Министр... подробности »
Подведены итоги деятельности Министерства диаспоры РА в 2014 году
Под председательством Премьер-министра Овика Абраамяна сегодня в Правительстве продолжилось обсуждение отчетов республиканских исполнительных органов о выполненных основных работах, реализации программы мероприятий деятельности и приоритетных задач Правительства... подробности »