Տեղի է ունեցել վարչապետի հովանու ներքո անցկացվող ասմունքի 8-րդ մրցույթ-փառատոնի եզրափակիչ գալա համերգը
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը Հակոբ Պարոնյանի անվան երաժշտական կոմեդիայի պետական թատրոնում մասնակցել է ասմունքի հանրապետական մանկապատանեկան 8-րդ մրցույթ-փառատոնի եզրափակիչ գալա համերգին: Հովիկ Աբրահամյանի հովանու ներքո անցկացվող փառատոնն այս անգամ նվիրված էր Հովհաննես... մանրամասն »
Կառավարությունում շարունակվում են ՀՀ հարկային օրենսդրության բարեփոխումների վերաբերյալ քննարկումները
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի գլխավորությամբ կառավարությունում այսօր տեղի է ունեցել Հայաստանի հարկային օրենսդրության բարեփոխումների վերաբերյալ քննարկում, որին մասնակցել են շահագրգիռ գերատեսչությունների ներկայացուցիչները: Մասնավորապես, անդրադարձ է եղել ՀՀ հարկային... մանրամասն »
Մեկնարկել է «Իմ Հայաստան. մշակութային զբոսաշրջությունը Հայաստանում» ծրագիրը
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն այսօր Մատենադարանում մասնակցել է «Իմ Հայաստան. մշակութային զբոսաշրջությունը Հայաստանում» ծրագրի պաշտոնական մեկնարկին: Այն մշակվել է ՀՀ կառավարության, ԱՄՆ Միջազգային զարգացման գործակալության (ՄԶԳ) և մշակույթի պահպանման ասպարեզում... մանրամասն »

Состоялся заключительный гала-концерт 8-го конкурса-фестиваля художественного чтения, проводимого под патронатом Премьер-министра
Премьер-министр Овик Абраамян в Государственном театре музыкальной комедии имени Акопа Пароняна принял участие в заключительном гала-концерте 8-го республиканского детско-юношеского фестиваля художественного чтения. Проводимый под патронатом Овика Абраамяна... подробности »
В Правительстве продолжаются обсуждения вопросов реформирования налогового законодательства РА
Под председательством Премьер-министра Овика Абраамяна в Правительстве сегодня состоялось обсуждение по вопросам реформирования налогового законодательства Армении, в котором приняли участие представители заинтересованных ведомств. В частности, были затронуты... подробности »
Стартовала программа «Моя Армения: культурный туризм в Армении»
Премьер-министр Овик Абраамян сегодня в Матенадаране принял участие в официальном старте программы «Моя Армения: культурный туризм в Армении». Программа разработана в рамках сотрудничества между Правительством РА, Агентством международного развития США (АМР) и... подробности »