Հովիկ Աբրահամյանը հանդիպում է ունեցել Սերգեյ Նարիշկինի հետ
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն ընդունել է Ռուսաստանի Դաշնության Դաշնային ժողովի Պետական Դումայի նախագահ, ՀԱՊԿ ԽՎ խորհրդի նախագահ Սերգեյ Նարիշկինի գլխավորած պատվիրակությանը: Ողջունելով հյուրին՝ վարչապետը նշել է, որ Սերգեյ Նարիշկինի այցը և մասնակցությունը Երևանում տեղի... մանրամասն »
Վարչապետի գլխավորությամբ կառավարությունում տեղի է ունեցել խորհրդակցություն
Կառավարությունում վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի գլխավորությամբ տեղի է ունեցել խորհրդակցություն, որին մասնակցել են ՀՀ տարածքային կառավարման և զարգացման նախարար Դավիթ Լոքյանը, Գյուղատնտեսության նախարար Սերգո Կարապետյանը, Աշխատանքի և սոցիալական հարցերի նախարար Արտեմ... մանրամասն »
Վարչապետն ընդունել է հոլանդահայ գործարարների
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն այսօր ընդունել է հոլանդահայ գործարարներ Արամ Հայկազին և Երվանդ Հայկազին: Հայազգի գործարարները նշել են, որ հետաքրքրված են Հայաստանում երկարաժամկետ ներդրումային ծրագրեր իրականացնելու և, մասնավորապես, կաշեգործության ոլորտում ներդրումներ... մանրամասն »

Овик Абраамян встретился с Сергеем Нарышкиным
Премьер-министр Овик Абраамян принял делегацию, возглавляемую Председателем Государственной Думы Федерального Собрания Российской Федерации, Председателем Совета Парламентской Ассамблеи ОДКБ Сергеем Нарышкиным. Приветствуя гостя, Премьер-министр отметил, что... подробности »
Под председательством Премьер-министра в Правительстве состоялось совещание
В Правительстве под председательством Премьер-министра Овика Абраамяна состоялось совещание, в котором приняли участие Министр территориального управления и развития РА Давид Локян, Министр сельского хозяйства РА Серго Карапетян, Министр труда и социальных вопросов... подробности »
Премьер-министр принял голландских предпринимателей армянского происхождения
Премьер-министр Овик Абраамян сегодня принял голландских предпринимателей армянского происхождения Арама Айказа и Ерванда Айказа. Предприниматели отметили, что они заинтересованы в реализации в Армении долгосрочных инвестиционных программ и, в частности, в... подробности »