Շաբաթ, 19 Մարտի 2016
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն այսօր ցավակցական հեռագիր է հղել Ռուսաստանի Դաշնության կառավարության նախագահ Դմիտրի Մեդվեդևին՝ Դոնի Ռոստով քաղաքի օդանավակայանում «Բոինգ 737-800» ինքնաթիռի վթարի կապակցությամբ, ինչի հետևանքով զոհվել է 6 տասնյակից ավելի մարդ: Վարչապետը... մանրամասն »
Վարչապետի գլխավորությամբ տեղի է ունեցել Հայաստանի զարգացման հիմնադրամի հոգաբարձուների խորհրդի հերթական նիստը
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի գլխավորությամբ կառավարությունում տեղի է ունեցել Հայաստանի զարգացման հիմնադրամի հոգաբարձուների խորհրդի հերթական նիստը: Համաձայն հաստատված օրակարգի՝ քննարկվել է հիմնադրամի 2015 թվականի գործունեության տարեկան հաշվետվությունը: Հիմնադրամի... մանրամասն »

Премьер-министр Овик Абраамян направил телеграмму соболезнования Премьер-министру РФ Дмитрию Медведеву
Премьер-министр Овик Абраамян сегодня направил телеграмму соболезнования Председателю Правительства Российской Федерации Дмитрию Медведеву в связи с катастрофой самолета «Боинг 737−800» в аэропорту Ростова-на-Дону, повлекшей за собой гибель более шести... подробности »
Под председательством Премьер-министра состоялось очередное заседание Совета попечителей Фонда развития Армении
Под председательством Премьер-министра Овика Абраамяна в Правительстве состоялось очередное заседание Совета попечителей Фонда развития Армении. Согласно утвержденной повестке дня, был обсужден годовой отчет о деятельности фонда в 2015 году. Исполнительный директор... подробности »