Երկուշաբթի, 16 Մայիսի 2016
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն ընդունել է «Qatar Airways» ընկերության գլխավոր կոմերցիոն տնօրեն Հյու Դանլևիի գլխավորած պատվիրակությանը: Վարչապետը ողջունել և կարևորել է քաթարական ավիաընկերության մուտքը հայկական ավիացիոն շուկա և նշել, որ այն կնպաստի Հայաստանի ու Քաթարի... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի շնորհավորական ուղերձն Ուսանողների և երիտասարդների օրվա առթիվ
Սիրելի´ ուսանողներ և երիտասարդներ,  Ջերմորեն շնորհավորում եմ Հայաստանի Հանրապետությունում առաջին անգամ պետականորեն նշվող Ուսանողների և երիտասարդների օրվա առթիվ: 1919 թվականի մայիսի 16-ին հիմնադրվեց Երևանի պետական համալսարանը՝ Մայր բուհը, և խորհրդանշական է հենց... մանրամասն »

Понедельник, 16 Май 2016
Премьер-министр Овик Абраамян сегодня принял делегацию, возглавляемую главным коммерческим директором компании «Qatar Airways» Хью Данлеви. Премьер-министр приветствовал и отметил важность входа катарской авиакомпании на армянский авиационный рынок и отметил, что... подробности »
Поздравительное послание Премьер-министра РА Овика Абраамяна по случаю Дня студентов и молодежи
Дорогие студенты и молодежь! Горячо поздравляю по случаю впервые отмечаемого в Республике Армения на государственном уровне Дня студентов и молодежи. 16 мая 1919 года был основан Ереванский государственный университет – главный вуз, и символично именно этот день... подробности »