Վարչապետն այցելել է Տավուշի մարզ
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն աշխատանքային այց է կատարել Տավուշի մարզ: Կառավարության ղեկավարը նախ եղել է Ազատամուտում, որտեղ նրան են ներկայացրել համայնքի մանկապարտեզի այս տարեսկզբից մեկնարկած վերակառուցման աշխատանքների ընթացքը: Աշխատանքների իրականացման նպատակով... մանրամասն »
ՀՀ կառավարության հերթական նիստը տեղի կունենա ս.թ. հուլիսի 29-ին, ժամը 11:00-ին:
Կայացել է Հյուսիս-հարավ ճանապարհային միջանցքի, Քաղաքային կայուն զարգացման ներդրումային և Հյուսիսային միջանցքի արդիականացման ծրագրերի կառավարման խորհրդի նիստը
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի գլխավորությամբ կառավարությունում այսօր տեղի է ունեցել Հյուսիս-հարավ ճանապարհային միջանցքի, Քաղաքային կայուն զարգացման ներդրումային և Հյուսիսային միջանցքի արդիականացման ծրագրերի կառավարման խորհրդի հերթական նիստը: Խորհուրդը քննարկել և... մանրամասն »

Премьер-министр посетил Тавушскую область
Премьер-министр Овик Абраамян с рабочим визитом посетил Тавушскую область. Глава Правительства сначала посетил Азатамут, где ему представили ход начавшихся в начале этого года работ по реконструкции детского сада общины. С целью осуществления работ Фонд... подробности »
Состоялось заседание Совета управления инвестиционными программами дорожного коридора «Север-Юг», Устойчивого городского развития и программой модернизации Северного коридора
Под председательством Премьер-министра Овика Абраамяна в Правительстве сегодня состоялось очередное заседание Совета управления инвестиционными программами дорожного коридора «Север-Юг», Устойчивого городского развития и программой модернизации Северного... подробности »