Շաբաթ, 29 Հոկտեմբերի 2016
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն այսօր ընդունել է Ամերիկայի հայկական համագումարի (ԱՀՀ) խորհրդի նախագահ Քերոլին Մուգարին և Հոգաբարձուների խորհրդի համանախագահ Էնթոնի Բարսամյանին: Հանդիպմանը ներկա էին նաև ԱՀՀ-ի Հոգաբարձուների խորհրդի անդամ Րաֆֆի Քասարջյանը և ԱՀՀ-ի... մանրամասն »
Վարչապետը ծանոթացել է «ՋՈՒՆՎԵՔՍ Երևան շոու-2016» ոսկերչական միջազգային ցուցահանդեսին ներկայացված աշխատանքներին և կարևորել ոսկերչական արտադրությունների հիմնումը Հայաստանում
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն այսօր այցելել է «Մերիդիան» ցուցահանդեսային կենտրոնում անցկացվող «ՋՈՒՆՎԵՔՍ Երևան շոու-2016» ոսկերչական իրերի և ժամացույցների 6-րդ միջազգային ցուցահանդես: Ցուցահանդեսային կենտրոնը տեղակայված է ոսկերչական ազատ տնտեսական գոտու... մանրամասն »

Суббота, 29 Октябрь 2016
Премьер-министр Карен Карапетян сегодня принял председателя Совета Армянской Ассамблеи Америки (ААА) Керолин Мугар и сопредседателя Совета директоров ААА Энтони Барсамяна. На встрече присутствовали также член Совета попечителей ААА Раффи Касарджян и региональный... подробности »
Премьер-министр ознакомился с представленными на международной ювелирной выставке «ДЖУНВЕКС Ереван шоу - 2016» работами и отметил важность основания ювелирных производств в Армении
Премьер-министр Карен Карапетян сегодня посетил проводящуюся в выставочном центре «Меридиан» 6-ю международную выставку ювелирных изделий и часов «ДЖУНВЕКС Ереван шоу - 2016». Выставочный центр расположен на территории свободной ювелирной экономической зоны,... подробности »