Վարչապետի գլխավորությամբ քննարկվել է լեռնահանքային ոլորտի ձեռնարկությունների կողմից ռոյալթիների վճարման կարգը
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանի գլխավորությամբ կառավարությունում շահագրգիռ գերատեսչությունների ղեկավարների մասնակցությամբ տեղի է ունեցել խորհրդակցություն, որի ընթացքում քննարկվել է լեռնահանքային ոլորտի ձեռնարկությունների կողմից հարկային օրենսգրքով սահմանված... մանրամասն »
Կառավարությունում շարունակվել են գերատեսչությունների 2016 թ. գործունեության հաշվետվությունները
Կառավարությունում վարչապետ Կարեն Կարապետյանի գլխավորությամբ շարունակվել է ՀՀ պետական կառավարման մարմինների գնահատված կատարողականների և ՀՀ կառավարության 2016 թվականի գործունեության միջոցառումների ծրագրի ու գերակա խնդիրների կատարման մասին հաշվետվությունների... մանրամասն »

Под председательством Премьер-министра обсужден порядок выплаты роялти предприятиями горнодобывающей сферы
Под председательством Премьер-министра Карена Карапетяна в Правительстве с участием руководителей заинтересованных ведомств состоялось совещание, в ходе которого был обсужден порядок выплаты установленных налоговым кодексом роялти предприятиями горнодобывающей... подробности »
В Правительстве продолжилось обсуждение отчетов о деятельности ведомств в 2016 году
В Правительстве под председательством Премьер-министра Карена Карапетяна продолжилось обсуждение отчетов органов государственного управления РА о выполненных в 2016 году работах, реализации программы мероприятий деятельности и приоритетных задач Правительства РА в... подробности »