Երեքշաբթի, 7 Մարտի 2017
«Հայաստանը մտադիր է հետևողական ու համակարգված աշխատել ԵԱՏՄ ներուժի լիարժեք օգտագործման ուղղությամբ». ՀՀ վարչապետը մասնակցել է Եվրասիական միջկառավարական խորհրդի նիստին
ՀՀ վարչապետ Կարեն Կարապետյանի գլխավորած կառավարական պատվիրակությունը Ղրղզստանի Հանրապետության մայրաքաղաք Բիշքեկի «Ալա-Արչա» պետական համալիրում այսօր մասնակցել է Եվրասիական միջկառավարական խորհրդի նիստի աշխատանքներին: Համատեղ պաշտոնական լուսանկարման... մանրամասն »
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանին ընդունել է Ղրղզստանի նախագահ Ալմազբեկ Աթամբաևը
Ղրղզստանի Հանրապետության մայրաքաղաք Բիշքեկում` Եվրասիական միջկառավարական խորհրդի նիստից առաջ, Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Կարեն Կարապետյանին և ԵԱՏՄ անդամ մյուս երկրների կառավարությունների ղեկավարներին ընդունել է Ղրղզստանի Հանրապետության նախագահ Ալմազբեկ... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Կարեն Կարապետյանն առանձնազրույց է ունեցել ՌԴ կառավարության ղեկավար Դմիտրի Մեդվեդևի հետ
Ղրղզստանի Հանրապետություն կատարած աշխատանքային այցի շրջանակում ՀՀ վարչապետ Կարեն Կարապետյանը Բիշքեկում առանձնազրույց է ունեցել ՌԴ կառավարության ղեկավար Դմիտրի Մեդվեդևի հետ։ Կողմերն անդրադարձել են հունվարին  ՀՀ վարչապետի՝ ՌԴ պաշտոնական այցի արդյունքում ձեռք... մանրամասն »

Вторник, 7 Март 2017
Премьер-министр РА принял участие в заседании Евразийского межправительственного совета: «Армения намерена последовательно и скоординированно работать в направлении полноценного использования потенциала ЕАЭС»
Возглавляемая Премьер-министром РА Кареном Карапетяном правительственная делегация в государственном комплексе «Ала-Арча» в столице Кыргызской Республики Бишкеке сегодня приняла участие в заседании Евразийского межправительственного совета. После... подробности »
Премьер-министра Карена Карапетяна принял Президент Кыргызстана Алмазбек Атамбаев
В столице Кыргызской Республики Бишкеке, перед заседанием Евразийского межправительственного совета, Премьер-министра Республики Армения Карена Карапетяна и глав правительств других государств-членов ЕАЭС принял Президент Кыргызской Республики Алмазбек Атамбаев.... подробности »
Состоялась встреча Премьер-министра РА Карена Карапетяна с Председателем Правительства РФ Дмитрием Медведевым с глазу на глаз
В рамках рабочего визита в Кыргызскую Республику Премьер-министр РА Карен Карапетян в Бишкеке провел встречу с Председателем Правительства РФ Дмитрием Медведевым с глазу на глаз. Стороны коснулись хода выполнения договоренностей, достигнутых в результате январского... подробности »