Շաբաթ, 8 Ապրիլի 2017
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանի մոտ այսօր կայացած խորհրդակցության ընթացքում քննարկվել են «Սևան ազգային պարկ» ՊՈԱԿ-ի գործունեության արդյունավետությանը վերաբերող հարցեր: ՀՀ բնապահպանության նախարար Արծվիկ Մինասյանը և «Սևան ազգային պարկ» ՊՈԱԿ-ի տնօրեն Վահե... մանրամասն »
Վարչապետին է ներկայացվել ՀՀ տնտեսական զարգացման և ներդրումների ու ՀՀ բնապահպանության նախարարությունների գերակա խնդիրների և միջոցառումների կատարման ընթացքը
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանի գլխավորությամբ կառավարությունում այսօր քննարկվել են ՀՀ տնտեսական զարգացման և ներդրումների ու ՀՀ բնապահպանության նախարարությունների գերակա խնդիրների և միջոցառումների կատարման ընթացքն ու հետագա ծրագրերը: ՀՀ տնտեսական զարգացման և... մանրամասն »

Карен Карапетян поручил представить концепцию реформирования и развития национального парка «Севан»
На состоявшемся сегодня у Премьер-министра Карена Карапетяна совещании были обсуждены вопросы эффективности деятельности ГНКО «Национальный парк «Севан». Министр охраны природы РА Арцвик Минасян и директор ГНКО «Национальный парк «Севан» Ваге... подробности »
Премьер-министру представили ход выполнения приоритетных задач и мероприятий Министерства экономического развития и инвестиций РА и Министерства охраны природы РА
Под председательством Премьер-министра Карена Карапетяна в Правительстве сегодня были обсуждены ход выполнения приоритетных задач и мероприятий и дальнейшие программы Министерства экономического развития и инвестиций РА и Министерства охраны природы РА. Министр... подробности »