«1992 թ. սկսած ի դեմս ԱՄՆ Միջազգային զարգացման գործակալության ունենք վստահելի գործընկեր». վարչապետը մասնակցել է ՀՀ և ԱՄՆ ՄԶԳ համագործակցության 25-ամյա հոբելյանին նվիրված միջոցառմանը
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն այսօր ներկա է գտնվել Հայաստանի Հանրապետության և Ամերիկայի Միացյալ Նահանգների Միջազգային զարգացման գործակալության (USAID) համագործակցության 25-ամյա հոբելյանին նվիրված միջոցառմանը: Վարչապետը շնորհավորել է 25-ամյա արդյունավետ համագործակցության... մանրամասն »
Խոշորացված համայնքներում կձևավորվեն բազմաֆունկցիոնալ սպասարկման կենտրոններ
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության հերթական նիստը, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Կարեն Կարապետյանը: Նախքան օրակարգային հարցերի քննարկումը՝ վարչապետը մի շարք հանձնարարականներ է տվել: Վարչապետի առաջին հանձնարարականը վերաբերում էր խոշորացվող համայնքներում... մանրամասն »

Четверг, 12 Октябрь 2017
Премьер-министр РА принял участие в мероприятии, посвященном 25-летнему юбилею сотрудничества РА и АМР США: «Начиная с 1992 года в лице Агентства международного развития США у нас есть доверенный партнер»
Премьер-министр Карен Карапетян сегодня присутствовал на мероприятии, посвященном 25-летнему юбилею сотрудничества Республики Армения и Агентства международного развития Соединенных Штатов Америки (USAID). Премьер-министр поздравил с 25-летием результативного... подробности »
В укрупненных общинах будут сформированы многофункциональные сервисные центры
Сегодня состоялось очередное заседание Правительства РА, которое вел Премьер-министр РА Карен Карапетян. Перед обсуждением вопросов повестки дня Премьер-министр дал ряд поручений. Первое поручение Премьер-министра касалось формирования многофункциональных... подробности »