Ուրբաթ, 20 Հոկտեմբերի 2017
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանի գլխավորությամբ կառավարությունում տեղի է ունեցել տեսչական բարեփոխումների համակարգման խորհրդի հերթական նիստը: Խորհրդի քննարկմանն են ներկայացվել Առողջապահական տեսչական մարմնի և Բնապահպանության ու ընդերքի տեսչության բնականոն... մանրամասն »
Վայոց ձորի մարզպետը վարչապետին է ներկայացրել հանձնարարականների կատարման ընթացքը
ՀՀ Վայոց ձորի մարզում հուլիսի 29-ին տեղի ունեցած խորհրդակցությանը ներկայացված հանձնարարականների կատարման ընթացքն այսօր վարչապետ Կարեն Կարապետյանին է ներկայացրել Վայոց ձորի մարզպետ Հարություն Սարգսյանը: Մարզպետը նախ անդրադարձել է կառավարության կողմից իրականացվող... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետը և ԱՄՆ դեսպանը կոռուպցիայի դեմ պայքարի ոլորտում համագործակցության հարցեր են քննարկել
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն այսօր ընդունել է Հայաստանի Հանրապետությունում Ամերիկայի Միացյալ Նահանգների արտակարգ և լիազոր դեսպան Ռիչարդ Միլսին ու ԱՄՆ Միջազգային զարգացման գործակալության (USAID) հայաստանյան առաքելության տնօրեն Դեբորա Գրիսերին: Կարեն Կարապետյանը և... մանրամասն »
Պաշտոնական այցով Հայաստան է ժամանելու Ռուսաստանի Դաշնության վարչապետ Դմիտրի Մեդվեդևը
Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Կարեն Կարապետյանի հրավերով հոկտեմբերի 24-ին պաշտոնական այցով Հայաստան է ժամանելու Ռուսաստանի Դաշնության վարչապետ Դմիտրի Մեդվեդևը: Այցի շրջանակում նախատեսվում է Կարեն Կարապետյանի և Դմիտրի Մեդվեդևի առանձնազրույցը, որին կհաջորդեն... մանրամասն »

Пятница, 20 Октябрь 2017
Под председательством Премьер-министра Карена Карапетяна в Правительстве состоялось очередное заседание Совета по координации инспекционных реформ. На обсуждение Совета были представлены пакеты законодательных изменений, обеспечивающих нормальную деятельность... подробности »
Губернатор Вайоц Дзора представил Премьер-министру ход выполнения поручений
Ход выполнения поручений, данных на состоявшемся 29 июля в Вайоц Дзорской области РА совещании, Премьер-министру Карену Карапетяну представил губернатор области Арутюн Саргсян. Губернатор сперва коснулся работ, выполненных в направлении информирования занимающихся в... подробности »
Премьер-министр РА и посол США обсудили вопросы сотрудничества в сфере борьбы с коррупцией
Премьер-министр Карен Карапетян сегодня принял Чрезычайного и полномочного посла Соединенных Штатов Америки в Республике Армения Ричарда Милса и директора миссии Агентства международного развития США (USAID) в Армении Дебору Грисер. Карен Карапетян и Ричард Милс... подробности »
С официальным визитом в Армению прибудет Председатель Правительства Российской Федерации Дмитрий Медведев
По приглашению Премьер-министра Республики Армения Карена Карапетяна 24 октября с официальным визитом в Республику Армения прибудет Председатель Правительства Российской Федерации Дмитрий Медведев. В рамках визита запланирована встреча Карена Карапетяна и Дмитрия... подробности »