Սյունիքի մարզպետը վարչապետ Կարապետյանին է ներկայացրել հանձնարարականների կատարման ընթացքը
ՀՀ Սյունիքի մարզում հուլիսի 29-ին տեղի ունեցած խորհրդակցության ընթացքում ներկայացված հանձնարարականների կատարման ընթացքն այսօր վարչապետ Կարեն Կարապետյանին է ներկայացրել Սյունիքի մարզպետ Վահե Հակոբյանը: Մարզպետը վարչապետ Կարապետյանին զեկուցել է Սյունիքի մարզում... մանրամասն »
Կարեն Կարապետյանին են ներկայացվել «Սևան Ստարտափ Սամմիթ»-ի զարգացման հեռանկարները
Կառավարությունում տեղի ունեցած խորհրդակցության ընթացքում վարչապետ Կարեն Կարապետյանին են ներկայացվել «Սևան Ստարտափ Սամմիթ»-ի զարգացման հեռանկարներն ու հնարավորությունները: Նշվել է, որ «Սևան Ստարտափ Սամմիթ 2017»-ը հյուրընկալել է շուրջ 4000 մասնակիցներ և... մանրամասն »
Վարչապետի մոտ տեղի է ունեցել Վանաձորի զարգացման վերաբերյալ հերթական խորհրդակցությունը
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանի մոտ տեղի է ունեցել Վանաձորի զարգացմանն ուղղված հերթական խորհրդակցությունը, որին մասնակցել են նաև քաղաքի ու մարզի ղեկավարությունը: Քննարկվել են Գյումրիի պատմական կենտրոնի վերականգնման նպատակով ստեղծված «Կումայրի վերածնունդ» ոչ... մանրամասն »

Пятница, 8 Декабрь 2017
Ход выполнения поручений, данных во время состоявшегося 29 июля в Cюникской области РА совещания, Премьер-министру Карену Карапетяну сегодня представил губернатор области Ваге Акопян. Губернатор доложил Премьер-министру Карапетяну о ходе реализации в Сюникской... подробности »
Карену Карапетяну представили перспективы развития «Севан Стартап Саммит»-а
В ходе состоявшегося в Правительстве совещания Премьер-министру Карену Карапетяну представили перспективы и возможности развития «Севан Стартап Саммит»-а. Было отмечено, что «Севан Стартап Саммит 2017» принял около 4000 участников и гостей из 23-х стран мира.... подробности »
У Премьер-министра состоялось очередное совещание по вопросам развития Ванадзора
У Премьер-министра Карена Карапетяна состоялось очередное совещание по вопросам развития Ванадзора, в котором также приняло участие руководство города и области. Были обсуждены возможности и перспективы основания, по примеру созданного для восстановления... подробности »