Կարեն Կարապետյանն ընդունել է Չինաստանի դեսպանին և Powerchina International Group Limited ընկերության փոխնախագահին
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն ընդունել է Հայաստանում Չինաստանի արտակարգ և լիազոր դեսպան Թիան Էրլունին և Powerchina International Group Limited ընկերության փոխնախագահ Դինգ Ժենգուոին: Այս ընկերության կազմում է ընդգրկված հյուսիս-հարավ ավտոմայրուղու կառուցապատման ծրագրում ներգրավված... մանրամասն »
«Ունենք շատ լավ հնարավորություն՝ Հայաստանում թռիչքային աճ ապահովելու համար». Վարչապետ Կարեն Կարապետյանը հանդիպում է ունեցել ՀՀ ԶՈՒ ղեկավար կազմի օպերատիվ հավաքի մասնակիցների հետ
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն այսօր ՀՀ պաշտպանության նախարարության վարչական համալիրում հանդիպում է ունեցել ՀՀ ԶՈՒ ղեկավար կազմի օպերատիվ հավաքի մասնակիցների հետ: Վարչապետը, ողջունելով ներկաներին, նշել է, որ հանդիպումը լավ հարթակ է՝ մեր երկրի առջև ծառացած տնտեսական և... մանրամասն »
«Չափազանց շահագրգռված ենք, որպեսզի հաջողակ գյուղատնտեսներ և ֆերմերներ ունենանք». Վարչապետը խորհրդակցություն է անցկացրել Արմավիրի մարզում
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանը մարտի 17-ին այցելել է Արմավիրի մարզ` ծանոթանալու 2017 թ. մարզի և համայնքների զարգացման ծրագրերի շրջանակում ըստ ոլորտների իրականացված միջոցառումների արդյունքներին ու 2018 թ. անելիքներին: Արմավիրի մարզպետ Աշոտ Ղահրամանյանը զեկուցել է, որ... մանրամասն »
Կարեն Կարապետյանն Արմավիրի մարզում ծանոթացել է ջայլամաբուծության, պիստակի այգիների հիմնման և գինեգործության ծրագրերին
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանը մարտի 17-ին Արմավիրի մարզ այցի շրջանակում ծանոթացել է տարբեր ներդրումային ծրագրերի իրականացման ընթացքին: Մասնավորապես, կառավարության ղեկավարն այցելել է Փշատավան համայնքում հիմնված ջայլամաբուծությամբ զբաղվող ֆերմերային տնտեսություն:... մանրամասն »

«У нас есть очень хорошая возможность для обеспечения в Армении скачкообразного роста»: Премьер-министр Карен Карапетян провел встречу с участниками оперативного сбора руководящего состава ВС РА
Премьер-министр Карен Карапетян сегодня в административном комплексе Министерства обороны РА провел встречу с участниками оперативного сбора руководящего состава ВС РА. Приветствуя присутствующих, Премьер-министр отметил, что встреча является хорошей площадкой для... подробности »
Карен Карапетян принял посла Китая и вице-президента компании Powerchina International Group Limited
Премьер-министр Карен Карапетян принял Чрезвычайного и полномочного посла Китая в Армении Тяня Эрлуна и вице-президента компании Powerchina International Group Limited Динга Женгуо. В состав этой компании входит компания «Синогидро», участвующая в программе строительства... подробности »
«Мы крайне заинтересованы в том, чтобы в сельском хозяйстве у нас были успешные хозяйственники и фермеры»: Премьер-министр провел совещание в Армавирской области
Премьер-министр Карен Карапетян 17 марта посетил Армавирскую область для ознакомления с результатами осуществленных по отдельным сферам мероприятий в рамках программ развития области и общин в 2017 году и задачами на 2018 год. Губернатор Армавирской области Ашот... подробности »
Карен Карапетян в Армавирской области ознакомился с программами страусоводства, создания фисташковых садов и виноделия
Премьер-министр Карен Карапетян 17 марта в рамках визита в Армавирскую область ознакомился с ходом реализации различных инвестиционных программ. В частности, Глава Правительства посетил основанное в селе Пшатаван фермерское хозяйство, занимающееся разведением... подробности »