Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանն ընդունել է Թուրքմենստանի դեսպանին
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանն ընդունել է Հայաստանում Թուրքմենստանի արտակարգ և լիազոր դեսպան Մուհամետգելդի Այազովին: Հանդիպման առիթից օգտվելով՝ փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը շնորհավորել է դեսպանին նշանակման կապակցությամբ և մաղթել հաջողություններ իր առաքելությունն... մանրամասն »
Կայացել են ՀՀ-ԵՄ ՀԸԳՀ կիրարկման ճանապարհային քարտեզի նախագծի շուրջ կառավարություն-քաղաքացիական հասարակություն քննարկումները
ՀՀ ԱԳՆ-ում ապրիլի 5-ին և ապրիլի 18-ին կայացել են ՀՀ-ԵՄ Համապարփակ և ընդլայնված գործընկերության համաձայնագրի (ՀԸԳՀ) կիրարկման ճանապարհային քարտեզի նախագծի շուրջ կառավարություն-քաղաքացիական հասարակություն քննարկումները, որոնք կրելու են շարունակական բնույթ: Ապրիլի 5-ին... մանրամասն »

Вице-премьер Мгер Григорян принял посла Туркменистана в Армении
Вице-премьер Республики Армения Мгер Григорян принял Чрезвычайного и Полномочного посла Туркменистана в Армении Мухамметгелди Аязова. Пользуясь случаем, вице-премьер Мгер Григорян поздравил посла с назначением и пожелал ему успехов в выполнении его миссии.... подробности »
Состоялись обсуждения между правительством и гражданским обществом по проекту дорожной карты по реализации Соглашения о всеобъемлющем и расширенном партнерстве Армения-ЕС
В министерстве иностранных дел Республики Армения 5 апреля и 18 апреля состоялись обсуждения проекта дорожной карты по реализации Соглашения о всеобъемлющем и расширенном партнерстве Армения-ЕС, которые будут носить продолжительный характер. Состоявшиеся 5 апреля... подробности »