Փոխվարչապետ Տիգրան Ավինյանը հանդիպել է Եվրասիական տնտեսական հանձնաժողովի կոլեգիայի անդամ Տատյանա Վալովայայի հետ
ՄԱԿ-ի Կայուն զարգացման հարցերով բարձր մակարդակի քաղաքական ֆորումին մասնակցելու նպատակով Նյու Յորքում գտնվող ՀՀ փոխվարչապետ Տիգրան Ավինյանը hուլիսի 15-ին հանդիպել է Եվրասիական տնտեսական հանձնաժողովի կոլեգիայի անդամ (նախարար) Տատյանա Վալովայայի հետ: Հանդիպման... մանրամասն »
ՀՀ փոխվարչապետը հանդիպել է Իռլանդիայի՝ երեխաների և երիտասարդության հարցերով նախարարի հետ
ՄԱԿ-ի Կայուն զարգացման հարցերով բարձր մակարդակի քաղաքական ֆորումին մասնակցելու նպատակով Նյու Յորքում գտնվող ՀՀ փոխվարչապետ Տիգրան Ավինյանը հուլիսի 15-ին հանդիպել է Իռլանդիայի՝ երեխաների և երիտասարդության հարցերով նախարար Քեթրին Զափոնեի հետ: Զրուցակիցներն... մանրամասն »
Փոխվարչապետ Տիգրան Ավինյանը հանդիպել է «Հայերը բանկային և ֆինանսական ոլորտներում» ցանցի անդամներին
ՄԱԿ-ի Կայուն զարգացման հարցերով բարձր մակարդակի քաղաքական ֆորումին մասնակցելու նպատակով Նյու Յորքում գնտվող փոխվարչապետ Տիգրան Ավինյանը հուլիսի 15-ին կլոր սեղան-քննարկում է անցկացրել «Հայերը բանկային և ֆինանսական ոլորտներում» (Armenians in Banking & Finance) ցանցի անդամների... մանրամասն »
Փոխվարչապետ Տիգրան Ավինյանը մասնակցեց էներգետիկ արդյունավետությանը և կայուն զարգացմանը նվիրված կլոր սեղանին
Հուլիսի 15-ին փոխվարչապետ Տիգրան Ավինյանը ՄԱԿ-ի կենտրոնակայանում մասնակցեց էներգետիկ արդյունավետությանը և կայուն զարգացմանը նվիրված կլոր սեղան-քննարկմանը, որը ՄԱԿ-ի զարգացման ծրագրի և Եվրասիական միության հետ համագործակցությամբ կազմակերպել էր ՄԱԿ-ում Հայաստանի մշտական... մանրամասն »
ՄԹ կառավարարության հաղորդակցության ծառայության փորձագետներն իրենց փորձն են ներկայացրել գերատեսչությունների մամուլի պատասխանատուներին
Վարչապետի մամուլի քարտուղար Վլադիմիր Կարապետյանի և Հայաստանում Մեծ Բրիտանիայի և Հյուսիսային Իռլանդիայի Միացյալ Թագավորության արտակարգ և լիազոր դեսպան Ջուդիթ Մարգրեթ Ֆարնուորթի պայմանավորվածության համաձայն կառավարությունում տեղի է ունեցել ՄԹ կառավարարության... մանրամասն »

Понедельник, 15 Июль 2019
Находящийся в Нью-Йорке для участия в политическом форуме высокого уровня по вопросам стабильного развития ООН вице-премьер Тигран Авинян 15 июля провел круглый стол с участниками сети “Армяне в банковской и финансовой сферах” (Armenians in Banking & Finance). В своем... подробности »
Вице-премьер Тигран Авинян встретился с министром по делам детей и молодежи Ирландии
Находящийся в Нью-Йорке для участия в политическом форуме высокого уровня по вопросам стабильного развития ООН вице-премьер Тигран Авинян 15 июля встретился с министром по делам детей и молодежи Ирландии Кэтрин Заппоне. Собеседники отметили, что существует... подробности »
Вице-премьер Тигран Авинян принял участие в круглом столе по вопросам энергоэффективности и устойчивого развития
Вице-премьер Тигран Авинян 15 июля в штаб-квартире ООН принял участие в круглом столе по вопросам энергоэффективности и устойчивого развития, который был организован постоянным представительством Армении при ООН в сотрудничестве с Программой развития ООН и Евразийским... подробности »
Вице-премьер Тигран Авинян встретился с членом коллегии Евразийской экономической комиссии Татьяной Валовой
Находящийся в Нью-Йорке для участия в политическом форуме высокого уровня по вопросам стабильного развития ООН вице-премьер Тигран Авинян 15 июля встретился с членом коллегии (министром) Евразийской экономической комиссии Татьяной Валовой. В начале встречи Тигран... подробности »
Эксперты Службы коммуникаций правительства Великобритании представили свой опыт пресс-секретарям госведомств
В соответствии с достигнутой пресс-секретарем премьер-министра Владимиром Карапетяном и Чрезвычайным и Полномочным послом Соединённого Королевства Великобритании и Северной Ирландии Джудит Маргрет Фарнуорт договоренности состоялась встреча экспертов Службы... подробности »