Բարեփոխումների իրականացման արդյունքում կմեծանա պետական ծախսերի կառավարման արդյունավետությունը. գործադիրը հաստատել է ՊՖԿՀ 2019-2023 թթ. բարեփոխումների ռազմավարությունը
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության հերթական նիստը, որը վարել է փոխվարչապետ Տիգրան Ավինյանը: Գործադիրը հաստատել է Պետական ֆինանսների կառավարման համակարգի 2019-2023 թթ. բարեփոխումների ռազմավարությունը և պետական ֆինանսների կառավարման համակարգի բարեփոխումների 2019–2023... մանրամասն »
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը ԵԱՏՄ բարձրագույն հաշվեքննիչ մարմինների կոլեգիայի համատեղ նիստին հանդես է եկել բացման խոսքով
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը մասնակցել է Երևանում կազմակերպված ԵԱՏՄ բարձրագույն հաշվեքննիչ մարմինների կոլեգիայի համատեղ նիստին և հանդես եկել բացման խոսքով, որում մասնավորապես նշել է. «Եվրասիական տնտեսական միության ֆինանսական վերահսկողության բարձրագույն... մանրամասն »

Четверг, 28 Ноябрь 2019
В результате реформ увеличится эффективность управления государственными расходами: правительство утвердило стратегию реформ системы УГФ на 2019-2023 гг.
Сегодня состоялось очередное заседание правительства Республики Армения, которое вел вице-премьер Тигран Авинян. Правительство утвердило стратегию и программу мероприятий по осуществлению реформ системы Управления государственными финансами (УГФ) на 2019-2023 гг. В... подробности »
Вице-премьер Мгер Григорян выступил с приветственной речью на совместном заседании Коллегий высших органов финансового контроля ЕЭК
Вице-премьер Мгер Григорян в Ереване принял участие в совместном заседании Коллегий высших органов финансового контроля ЕЭК и выступил с приветственной речью, в которой, в частности, отметил:  "Уважаемые Председатели Высших органов финансового контроля... подробности »