Փոխվարչապետի գլխավորությամբ քննարկում՝ «Մեկ պատուհանի» սկզբունքով քաղաքացիներին մատուցվող ծառայությունների թեմայով
Մարտի 10-ին ՀՀ փոխվարչապետ Տիգրան Ավինյանի գլխավորությամբ տեղի է ունեցել քննարկում՝ «Մեկ պատուհանի» սկզբունքով քաղաքացիներին մատուցվող ծառայությունների վերաբերյալ: Փոխվարչապետը հանդես է եկել բացման խոսքով. «Հարգելի գործընկերներ, այսօր քննարկման առարկան... մանրամասն »
Կայացել է ՀԸԳՀ կիրարկումն ապահովող միջոցառումները համակարգող միջգերատեսչական հանձնաժողովի 20-րդ նիստը
ՀԱՅՏԱՐԱՐՈՒԹՅՈՒՆ Օնիկ Գասպարյանին ՀՀ ԶՈՒ գլխավոր շտաբի պետի պաշտոնից իրավունքի ուժով ազատված համարելու մասին
Առաջնորդվելով ՀՀ Սահմանադրության և «Զինվորական ծառայության և զինծառայողի կարգավիճակի մասին» ՀՀ օրենքի վերաբերելի դրույթներով՝ վարչապետի կողմից 2021թ. փետրվարի 25-ին Հանրապետության նախագահին էր ներկայացվել առաջարկություն՝ ՀՀ ԶՈՒ գլխավոր շտաբի պետ Օնիկ Գասպարյանին... մանրամասն »

Состоялось 20-е заседание Межведомственной комиссии по координации мероприятий по обеспечению реализации Соглашения Армения-ЕС
Под председательством вице-премьера Мгера Григоряна сегодня в правительстве состоялось очередное, 20-е заседание Межведомственной комиссии по координации мероприятий по обеспечению реализации Соглашения о всеобъемлющем и расширенном партнерстве Армения-ЕС и... подробности »
Под председательством вице-премьера состоялось обсуждение на тему предоставления услуг гражданам по принципу “Одного окна”
Под председательством вице-премьера Республики Армения Тиграна Авиняна 10 марта состоялось обсуждение на тему предоставления услуг гражданам по принципу “одного окна”. Вице-премьер выступил со вступительной речью: “Уважаемые коллеги, сегодня мы обсуждаем... подробности »